Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Nárůst počtu vyučovacích hodin matematiky (11.5.2015-17.5.2015)

Neznámý uživatel2015-05-14 08:57:45
Přesně tak , redukovat počet hodin jinde, ale zase.... můžeme takhle diskutovat i o českém jazyce. Ten by potřeboval zásadní navýšení, ale i tak mi přijde, že celkový počet hodin na 2. stupni již nelze navyšovat!
Neznámý uživatel2015-05-13 09:12:37
Je pravda, že profilace školy by nárůstem hodin pozbyla smyslu. Ale matematika je na zoufalé úrovni a 4 hodiny na 2 stupni týdně je málo, i když to škola nezachrání. Děti samy nenakupují, nerozvíjí svou finanční gramotnost, rodiče j k tomu také nevedou.
Neznámý uživatel2015-05-12 12:52:26
Nárůst považuji za potřebný, je vhodné redukovat počet hodin a rozsah výuky v RVP pro humanitní předměty a obecný společensko-vědní základ.
karel vacek2015-05-12 11:45:23
Souhlasím s předchozím názorem. Jde to proti smyslu RVP.
Neznámý uživatel2015-05-11 10:06:54
Vzhledem k povinné maturitní zkoušce z matematiky to považuji za logický krok. Tématický plán už ale začíná být poněkud napjatý a já nabývám dojmu, že se spíše blížíme k osnovám a samotné RVP začíná postrádat smysl. Vždyť manévrovací prostor je čím dál tím menší. Jako příklad uvedu následující. Jsme odborná škola zaměřená na výuku jazyků, vyučujeme povinně 2. každý 4 hodiny týdně. V tuto chvíli jsme na hraně možného manévrování. Jakákoliv další úprava RVP znamená konec profilace.
Mgr. Dalibor Fusek2015-05-10 19:26:51
Zajímal by nás Váš názor, který se týká nárůstu počtu vyučovacích hodin matematiky v rámci vybraných RVP pro střední vzdělávání. Ocenili byste například stejný postup i u základních škol?
Pátek 29.09.2023, svátek má Michal


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Jak se stavíte k nástupu umělé inteligence do oblasti vzdělávání?

  1. AI využívám a podporuji (3)
  2. AI využívám, ale nelíbí se mi to (0)
  3. AI nevyužívám (8)
  4. AI nevyužívám a chtěl(a) bych ji zakázat (1)
  5. Nemám na věc názor (0)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.