Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Úroveň českých žáků v mezinárodním srovnání (31.3.2014-6.4.2014)

Neznámý uživatel2014-04-03 06:11:01
Myslím si, že na vině jsou nejvíce rodiče. Zbavují se své výchovné odpovědnosti různými dárky svým dětem, jedním z nich je i ten, že je nechávají výrůst v naprosté nezodpovědnosti. A takhle to pak dopadá, děti si ničeho neváží a nic je nebaví.
Neznámý uživatel2014-03-31 16:01:22
Doufám, že se kolegové neurazí, ale osobně si myslím, že je to kombinace všech 3 složek. Dětem se učit nechce (tak tomu ale bylo vždy), učitelé nejsou k učení dětí motivování a mnohdy se alibisticky spíše vymlouvají na nekvalitu dětí a systém také není nastaven tak, aby oceňoval kvalitu a nadstandard. Celkově si myslím, že problém je v tom, že naše školství ustrnulo v dobách minulých a přílišným rovnostářstvím postupně stahuje celkovou úroveň dolů. Je to jako komunismus sám: "Budeme se mít všichni stejně .... je jedno, že špatně." Zjednodušeně by to chtělo více podporovat ty schopné a dobré a naopak pomáhat těm slabým.
Mgr. Dalibor Fusek2014-03-30 21:26:21
Tento týden by nás zajímalo, jaké příčiny vy osobně považujete za nejzásadnější ve věci neuspokojivých výsledků českých žáků v mezinárodním srovnání se svými vrstevníky. Je problém v žácích, v učitelích anebo v systému samotném?
Úterý 25.01.2022, svátek má Miloš


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Jak se stavíte k myšlence oprášení tzv. kariérního řádu?

  1. Jsem jednoznačně pro (0)
  2. Asi ano, záleželo by na konkrétním návrhu (3)
  3. Neprotestuju, ale zřejmě by byl k ničemu (2)
  4. Jsem absolutně proti (0)
  5. Neumím to posoudit (0)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.