Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Úroveň českých žáků v mezinárodním srovnání (31.3.2014-6.4.2014)

Neznámý uživatel2014-04-03 06:11:01
Myslím si, že na vině jsou nejvíce rodiče. Zbavují se své výchovné odpovědnosti různými dárky svým dětem, jedním z nich je i ten, že je nechávají výrůst v naprosté nezodpovědnosti. A takhle to pak dopadá, děti si ničeho neváží a nic je nebaví.
Neznámý uživatel2014-03-31 16:01:22
Doufám, že se kolegové neurazí, ale osobně si myslím, že je to kombinace všech 3 složek. Dětem se učit nechce (tak tomu ale bylo vždy), učitelé nejsou k učení dětí motivování a mnohdy se alibisticky spíše vymlouvají na nekvalitu dětí a systém také není nastaven tak, aby oceňoval kvalitu a nadstandard. Celkově si myslím, že problém je v tom, že naše školství ustrnulo v dobách minulých a přílišným rovnostářstvím postupně stahuje celkovou úroveň dolů. Je to jako komunismus sám: "Budeme se mít všichni stejně .... je jedno, že špatně." Zjednodušeně by to chtělo více podporovat ty schopné a dobré a naopak pomáhat těm slabým.
Mgr. Dalibor Fusek2014-03-30 21:26:21
Tento týden by nás zajímalo, jaké příčiny vy osobně považujete za nejzásadnější ve věci neuspokojivých výsledků českých žáků v mezinárodním srovnání se svými vrstevníky. Je problém v žácích, v učitelích anebo v systému samotném?
Úterý 23.04.2024, svátek má Vojtěch


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Jaký je Váš názor na změny v PHmaxech?

  1. Změny napomůží k optimálnějšímu financování školství (5)
  2. Změny nejsou perfektní, ale je to krok správným směrem (1)
  3. Změny uškodí kvalitě vzdělávání (6)
  4. Změny zásadně likvidují české školství (0)
  5. Nemám na věc jasný názor (2)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.