Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Nedostatek testů ve školách (3.5.2021-9.5.2021)

Neznámý uživatel2021-05-13 10:17:30
Odmítám státi se nákupčím testů nebo pro ně jezdit kdovíkam. Tuhle hru s vládou hrát nehodlám.
Neznámý uživatel2021-05-10 10:12:25
Že máte všichni čas na to lamentování tady. Já to tu chvíli sledoval, protože jsem měl naivní dojem, že z diskuse (DISKUSNÍ FÓRUM se to tu jmenuje) by měla dospět k nějakému resumé, nebo dokonce závěru, který bude kamsi tlumočen. Zatím to vypadá jako jakási duševní toaleta, kam si chodíte ulevit. No co, třeba i to je třeba...
Neznámý uživatel2021-05-07 14:20:35
První várku nám dovezli z magistrátu, pro druhou jsem už jela sama a pro třetí si musím jet svým autem do Ostravy (asi 60 Km) s tím, že testy už dostanu jenom pro žáky a ne pro zaměstnance....... To je takový Kocourkov, že se chce až brečet, to už není ani vtipné.
Neznámý uživatel2021-05-07 10:21:27
No tak se testování jednoduše zruší, samozřejmě na základě poklesu čísel a až se testy nakoupí, tak se znovu po úpravě číslel obnoví.
Neznámý uživatel2021-05-04 16:51:22
Že Vás u této vlády ještě vůbec něco překvapuje. Je to absolutně šílené, jaké zmatky způsobuje, prakticky každodenně.
Mgr. Dalibor Fusek2021-05-02 17:00:14
V souvislosti s neúspěšným tendrem na testy do škol se objevily v médiích informace o záměru MZ ČR, aby v případě vyčerpání zásoby antigenních testů dodávaných do škol připadla na ředitele škol povinnost testy pro povinné testování zajistit a zakoupit. Zajímalo by nás, co si o tomto záměru myslíte Vy?
Středa 24.07.2024, svátek má Kristýna


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.