Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Deset let povinné školní docházky (1.9.2015-6.9.2015)

Otakar Jíra2015-09-01 15:54:14
Jestliže se myšlenkou umožnit dětem docházku do MŠ již od dvou let (jistě si všichni vzpomeneme na jesle v gesci MZd)přikláníme k možnosti co nejdříve nahradit rodinnou výchovu výchovou ve státním, případně soukromém nebo církevním zařízení a jestliže potřebujeme "předsadit" 1 rok povinného státního, příp. jiného vzdělávání (opět na úkor rodiny), nabízí se otázka kde získat prostorové, finanční, organizační a personální podmínky pro fungování tohoto nápadu. Druhá otázka, která se nabízí - neděláme zase jeden ze školských kotrmelců? Vždyť jak je to dlouho, co se preferovala (a podle mého právem) rodinná výchova. U málo funkčních nebo jen částečně funkčních rodin by se jistě v rámci školského, případně sociálního poradenství našlo individuální ad hoc řešení, event. začlenění do některého (ale funkčního) integračního programu.
Neznámý uživatel2015-09-01 11:45:10
Kurikulární reforma nebyla špatná myšlenka, ale ideu převálcoval formalismus a byrokracie, došlo tedy v podstatě ke zhoršení kvality vzdělávání. Zdůraznila se práva žáka nad povinnosti žáka, což mají být spojené nádoby. Došlo proto k nerovnováze s dopadem na zhoršení kvalitního výstupu jedince.
Neznámý uživatel2015-09-01 10:51:55
Myslím si, že se jedná o přínosný nápad. Je podle mne nutné dát šanci každému jednotlivému dítěti, což se nyní neděje.
Mgr. Dalibor Fusek2015-08-31 20:22:27
Za první téma v novém školním roce jsme zvolili nápad paní ministryně, týkající se prodloužení povinné školní docházky o jeden rok, a to stanovením posledního ročníku v mateřské škole jakožto povinného.
Sobota 28.05.2022, svátek má Vilém


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Budete mít v příštím školním roce kapacitní problémy ve Vaší škole?

  1. Ano, prakticky neřešitelné (2)
  2. Ano, ale zvládneme je (0)
  3. Ne, problémy neočekáváme (1)
  4. Naopak, budeme mít nedostatek žáků (1)
  5. Ještě netušíme (0)
  6. Na otázku neumíme odpovědět (0)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.