Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Deset let povinné školní docházky (1.9.2015-6.9.2015)

Otakar Jíra2015-09-01 15:54:14
Jestliže se myšlenkou umožnit dětem docházku do MŠ již od dvou let (jistě si všichni vzpomeneme na jesle v gesci MZd)přikláníme k možnosti co nejdříve nahradit rodinnou výchovu výchovou ve státním, případně soukromém nebo církevním zařízení a jestliže potřebujeme "předsadit" 1 rok povinného státního, příp. jiného vzdělávání (opět na úkor rodiny), nabízí se otázka kde získat prostorové, finanční, organizační a personální podmínky pro fungování tohoto nápadu. Druhá otázka, která se nabízí - neděláme zase jeden ze školských kotrmelců? Vždyť jak je to dlouho, co se preferovala (a podle mého právem) rodinná výchova. U málo funkčních nebo jen částečně funkčních rodin by se jistě v rámci školského, případně sociálního poradenství našlo individuální ad hoc řešení, event. začlenění do některého (ale funkčního) integračního programu.
Neznámý uživatel2015-09-01 11:45:10
Kurikulární reforma nebyla špatná myšlenka, ale ideu převálcoval formalismus a byrokracie, došlo tedy v podstatě ke zhoršení kvality vzdělávání. Zdůraznila se práva žáka nad povinnosti žáka, což mají být spojené nádoby. Došlo proto k nerovnováze s dopadem na zhoršení kvalitního výstupu jedince.
Neznámý uživatel2015-09-01 10:51:55
Myslím si, že se jedná o přínosný nápad. Je podle mne nutné dát šanci každému jednotlivému dítěti, což se nyní neděje.
Mgr. Dalibor Fusek2015-08-31 20:22:27
Za první téma v novém školním roce jsme zvolili nápad paní ministryně, týkající se prodloužení povinné školní docházky o jeden rok, a to stanovením posledního ročníku v mateřské škole jakožto povinného.
Čtvrtek 08.06.2023, svátek má Medard


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.