Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Mladí Češi na evropské špici v užívání drog (6.6.2016-12.6.2016)

Neznámý uživatel2016-06-08 20:47:55
Čím dříve budou dávat rodiče své děti do státních zařízení, tím méně získají morální výchovy a vzorce chování z rodiny. Dnešní mámy se dětí zbavují, jak to jde.( pod různými záminkami - práce, peníze, dítě se doma nudí atd.)Ten, kdo má být vzorem, má být nablízku, má být oporou, ten tu není. První parta, která projeví o dítě zájem..... a malér je hotový.
Neznámý uživatel2016-06-07 10:31:25
Myslím si, že dané souvisí především s morální devastací našeho národa a také s absencí hodnotového měřítka (např. míra ateismu v ČR je toho naprostým důkazem).
Neznámý uživatel2016-06-06 11:13:56
Myslím si to, že tento stát rezignoval na výchovu lidí. Teze, že hlavní je zisk, našla na počátku 90. let opravdu úrodnou půdu. Ani obyčejné kouření nejsme ochotni řešit. Hlásáme práva a rezignovali jsme na povinnosti, natož pak odpovědnost.
Neznámý uživatel2016-06-06 08:38:34
Tato čísla považuji jen za špičku ledovce, osobně si myslím, že podíl žáků, kteří vyzkoušeli drogy, je mnohem vyšší.
Mgr. Dalibor Fusek2016-06-05 21:16:11
Mladí Češi nadále vedou evropské statistiky uživatelů konopných drog. Marihuanu nebo hašiš užila v posledním roce aspoň jednou více než pětina lidí ve věku 15 až 34 let. Ve skupině od 15 do 16 let má zkušenost s konopím dokonce 42 procent Čechů. Zajímalo by nás, co si o dané statistice myslíte Vy?
Úterý 23.04.2024, svátek má Vojtěch


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Jaký je Váš názor na změny v PHmaxech?

  1. Změny napomůží k optimálnějšímu financování školství (5)
  2. Změny nejsou perfektní, ale je to krok správným směrem (1)
  3. Změny uškodí kvalitě vzdělávání (6)
  4. Změny zásadně likvidují české školství (0)
  5. Nemám na věc jasný názor (2)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.