Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Domácí výuka na druhém stupni ZŠ (5.5.2014-11.5.2014)

Neznámý uživatel2014-05-12 10:03:50
...to je dobře, že pozastavil.. Z osobních rodinných zkušeností mám jasný názor, že domácí výuka na 1. stupni dobře, ale i tak se mi jeví děti příliš izolované od reality. Sice mají větší klid na práci, volí si individuální tempo , mohou kdykoliv diskutovat o problému, apd. pozitiva jasná. Ale 2. stupeň si neumím představit, jak by se realizovaly odborné předměty ? A jak se bude rozvíjet schopnost dítěte konkurovat, ověřovat si , porovnávat své schopnosti s ostatními žáky.. ? Rozhodně ne! Blažíčková
Neznámý uživatel2014-05-05 15:21:51
Já osobně s názorem pana ministra souhlasím. Institut "domácí výuky" mnohdy slouží rodičům, kteří se snaží izolovat své děti od společnosti, a to např. z důvodů náboženských, krajně ekologických apod. Přijde mi to podobné, jako když se snaží titéž rodiče přinutit své děti k vegetariánství, a to jen z důvodu své vlastní "úchylky". Je správné, že stát v takovémto případě zakročí.
Mgr. Dalibor Fusek2014-05-05 10:19:26
Zajímalo by nás, jaký máte názor na domácí výuku? Téma jsme zvolili na základě rozhodnutí pana ministra, který pilotní projekt umožnění této výuky i na druhém stupni ZŠ, pozastavil. Od nového školního roku tedy budou muset všechny děti absolvovat svou výuku pouze v rámci školy.
Sobota 28.05.2022, svátek má Vilém


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Budete mít v příštím školním roce kapacitní problémy ve Vaší škole?

  1. Ano, prakticky neřešitelné (2)
  2. Ano, ale zvládneme je (0)
  3. Ne, problémy neočekáváme (1)
  4. Naopak, budeme mít nedostatek žáků (1)
  5. Ještě netušíme (0)
  6. Na otázku neumíme odpovědět (0)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.