Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Domácí výuka na druhém stupni ZŠ (5.5.2014-11.5.2014)

Neznámý uživatel2014-05-12 10:03:50
...to je dobře, že pozastavil.. Z osobních rodinných zkušeností mám jasný názor, že domácí výuka na 1. stupni dobře, ale i tak se mi jeví děti příliš izolované od reality. Sice mají větší klid na práci, volí si individuální tempo , mohou kdykoliv diskutovat o problému, apd. pozitiva jasná. Ale 2. stupeň si neumím představit, jak by se realizovaly odborné předměty ? A jak se bude rozvíjet schopnost dítěte konkurovat, ověřovat si , porovnávat své schopnosti s ostatními žáky.. ? Rozhodně ne! Blažíčková
Neznámý uživatel2014-05-05 15:21:51
Já osobně s názorem pana ministra souhlasím. Institut "domácí výuky" mnohdy slouží rodičům, kteří se snaží izolovat své děti od společnosti, a to např. z důvodů náboženských, krajně ekologických apod. Přijde mi to podobné, jako když se snaží titéž rodiče přinutit své děti k vegetariánství, a to jen z důvodu své vlastní "úchylky". Je správné, že stát v takovémto případě zakročí.
Mgr. Dalibor Fusek2014-05-05 10:19:26
Zajímalo by nás, jaký máte názor na domácí výuku? Téma jsme zvolili na základě rozhodnutí pana ministra, který pilotní projekt umožnění této výuky i na druhém stupni ZŠ, pozastavil. Od nového školního roku tedy budou muset všechny děti absolvovat svou výuku pouze v rámci školy.
Čtvrtek 30.11.2023, svátek má Ondřej


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.