Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Prázdninové téma: Jak hodnotíte uplynulý školní rok (4.7.2014-31.8.2014)

Neznámý uživatel2014-08-06 10:23:26
Uplynulý rok hodnotím jako velmi přínosný a v podstatě i úspěšný. Čeho se ale děsím, je rok následující. Nový pan ministr neustále něco vymýšlí, tak jsem jen v pozoru, aby nevymyslel něco opravdu šíleného. Každopádně se už na tento rok také těším.
Neznámý uživatel2014-07-10 15:15:33
V tomto školním roce jsem absolvovala výcvik mentoringu (děkuji panu Šnebergerovi!), jsem ve výcviku kritického myšlení a právě jsem se vrátila z třídenního (prázdninového) kurzu zaměřeného na komunikace. Těším se na dovolenou, že si odpočinu, a od září budu moct získané vědomosti a dovednosti uplatnit při práci s žáky. Všechny tyto vzdělávací aktivity mi vnesly do mého patnáctiletého pedagogického působení novou vnitřní motivaci pro práci s žáky.
Neznámý uživatel2014-07-05 21:34:33
Já osobně hodnotím tento rok jako velmi chaotický. Učím na SŠ, ale tolik všemožných zmatků které jsem si prožila, to jsem za svou kariéru snad ještě nezažila. Jenom věřím, že následující školní rok bude mnohem poklidnější a stabilnější. To je mimochodem to, co podle mne našemu školství nejvíce chybí.
Mgr. Dalibor Fusek2014-07-04 10:26:08
Jelikož nastal čas prázdnin a aktivita návštěvníků našeho portálu bude zcela jistě o něco nižší než ve školním roce, rozhodli jsme se vytvořit na období těchto prázdnin pouze jediné diskuzní téma, o to však komplexnější. Zajímalo by nás, jak vy sami hodnotíte uplynulý školní rok? Co nového podle Vás přinesl v pozitivním slova smyslu a co naopak v tom negativním?
Pátek 23.02.2024, svátek má Svatopluk


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.