Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Spor o maturitu vyhrál u soudu poprvé student (22.6.2020-28.6.2020)

Neznámý uživatel2020-07-07 15:03:40
Student po třetí maturitu nezískal? To nebude jen chyba Cermatu v jediném sporném příkladě. Pokud by student více počítal, ušetřili by se náklady za soud a jiné nezpoplatněné stresy a zátěže. Matici Cermatu jsou také jen lidé.
Neznámý uživatel2020-07-03 07:23:38
Po novele školského zákona si některé pravomoci od Cermatu bere MŠMT zpět. Jde vidět, že i trpělivost MŠMT začíná nabývat trhliny.
Neznámý uživatel2020-06-25 09:46:38
Kdyby se místo hraní a zábavy pořádně učilo na základní škole a žáci byli opravdu "základně vzdělaní" (tzn. aby namísto matlání po interaktivních tabulích a tabletech bezpečně ovládali čtení, psaní a počty), žádné problémy s maturitou by nebyly. Další příčina toho, proč se pouhá maturita řeší jako pupek světa, jsou naprosto zbytečné školy, které od 90. let nemají se "vzděláváním" společného nic a nikdo si je netroufne zrušit. Tahle společnost se ubaví k smrti. O maturitě těžko mohla rozhodnout jediná úloha, určitě toho měl špatně spoustu - není ten "student" náhodou natvrdlej? Panebože, napotřetí... Znám řadu žáků, kteří prolezli s odřenými zády, ale prolezli.
Neznámý uživatel2020-06-23 15:23:27
Opět se potvrzuje, že Cermat neumí podstatě nic uspořádat v pořádku. Někde jsem četla, že by tento žák mohl vysoudit až 300000 Kč na kompenzaci. To jako bude platit daňový poplatník?
Mgr. Dalibor Fusek2020-06-21 17:18:03
Městský soud v Praze uznal žalobu studenta, který nesouhlasil s hodnocením jedné z úloh v maturitním testu z matematiky. Kvůli ní ani na třetí pokus maturitu nezískal. Podle soudu však nebylo dostatečně zdůvodněno zadání otázky. Nás by zajímalo, co si o tomto přelomovém verdiktu myslíte Vy?
Čtvrtek 30.11.2023, svátek má Ondřej


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.