Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Školky začínají propouštět chůvy pro dvouleté. Nemají na ně peníze (20.7.2020-26.7.2020)

Emil Kudrnovský2020-08-12 11:36:00
Chůvy v MŠ - fungovali jsme bez nich, tak se k tomu zase vrátíme. Prostě tu vládne populismus bez rozumu - kdo je volí? ;-)

Jinak řešením je také znovuzavedení jeslí pro děti 1-3.

Příští rok na jaře budeme zase moudřejší, ale pokud se nerozjede ekonomika, budeme rádi, když zůstaneme na svých platech.
Neznámý uživatel2020-08-04 10:43:10
2020-07-23 07:54:17 v naší škole též máme dost nových posudků PPP, které zrušily reedukace, žáci mají náhle zázračně mají jen 2. stupeň. Asistenty zatím přesto potřebujeme. Uvidíme dál. Situace s chůvami v MŠ je hnusný podraz.
Radek Sárközi2020-07-24 22:44:38
Za Pedagogickou komoru děláme, co můžeme, aby se chůvy dostaly přímo do zákona a aby na ně byly v budoucnu nárokové finance ze státního rozpočtu.
Neznámý uživatel2020-07-23 07:54:17
To se dalo čekat, vždy, kdy něco dobrého vznikne, tak se do dvou let zjistí, že na to nejsou peníze a vyšumí to. Je mi upřímně líto chův, které si mnohdy za své nemalé prostředky udělaly rekvalifikaci, která jim je dnes na houby. Stejný osud očekávaám s celou inkluzí ohledně asistentů a hodin reedukace. V letošním školním roce většina žáků po novém přešetření už podporu nedostala, pouze stupeň 2, takže to přineslo pouze papíry. Reformě financování školství dávám také rok, maximálně dva.
Mgr. Dalibor Fusek2020-07-19 12:15:21
Ministr školství Robert Plaga v červenci podepsal vyhlášku o předškolním vzdělávání, která státu ruší povinnost platit za chůvy. Ředitelé proto nevědí, zda chůvy budou mít z čeho zaplatit, a někteří dokonce začali s jejich propouštěním. Co si o této záležitosti myslíte Vy?
Čtvrtek 08.06.2023, svátek má Medard


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.