Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Maturitní testy se budou od jara hodnotit místo známek procenty (26.10.2020-1.11.2020)

Neznámý uživatel2020-11-01 16:47:00
Proč? Kdo se chce učit, ať se učí. Třeba padne ten český trend "nepostradatelných" vyučovacích hodin, kdy má učitel pěnu u huby a žák se šťourá v uchu očekávaje zvonění. Výuka má vypadat tak, že se žák ptá a učitel odpovídá. Kde to tak je?
Neznámý uživatel2020-10-27 11:09:16
Vzdělanost "upadá" už 2000 let. Horší je, že přestává být pociťována potřeba být vzděláván. Je potřeba mít "papír", ne znalosti.
Neznámý uživatel2020-10-26 13:22:14
Maturita již není znakem jisté úrovně vzdělání. To, že máme vysoké procento občanů s maturitou nebo s VŠ, vůbec nic o vzdělanosti národa nevypovídá. Naše vzdělanost celkově upadá.
Neznámý uživatel2020-10-26 12:29:43
Myslím si, že se žáci přestanou učit. "Čtyřka" jim bude bohatě stačit. Jde jim v prvé řadě o papír, ne o znalosti.
Mgr. Dalibor Fusek2020-10-25 15:04:15
Státní maturitní testy se od jara příštího roku nebudou známkovat. Hodnotit se budou jen slovy "uspěl" či "neuspěl" podle procenta zvládnutých úkolů. Hranici úspěšnosti v testech bude určovat Cermat, který má státní zkoušky na starosti. Zajímalo by nás, co si o této novince myslíte Vy?
Čtvrtek 08.06.2023, svátek má Medard


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.