Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.

Nový školní rok bez novely zákona o pedagogických pracovnících (16.8.2021-22.8.2021)

Radek Sárközi2021-09-04 21:49:38
Já bych doporučoval všem si tu novelu nejprve přečíst. Je to totální legislativní paskvil, proti kterému se postavila řada reprezentativních školských organizací. Bude jen dobře, když tenhle "dort Plagy a Pirátů" neprojde. Jen by po něm rozbolelo celé školství břicho... Více najdete zde: https://www.pedagogicka-komora.cz/2019/11/aktualni-tema-novela-zakona-o.html
Neznámý uživatel2021-08-31 12:12:48
Nebude lépe, je třeba přežít.
Neznámý uživatel2021-08-24 11:36:46
Klasická ukázka řízení státu že strany Babicovy hnutí. Lidi, ještě pořád jste nepochopili, co se tu děje? To nakonec bude muset zabít I svého syna, abyste to pochopili?
Neznámý uživatel2021-08-17 06:37:41
Vše souvisí s jednoduchým hodnotovým řetězcem. Já, pak Agrofert ..... pak Ti, co kupují v Agrofertu a nechávají mě vydělat .... pak Ti, kteří zabezpečí, aby nikdo nevěděl, že Agrofert je můj a já to mohl všechno ovládat. A všichni Ti, kteří pro tohle nejsou důležití, Ti musí stranou ....
Mgr. Dalibor Fusek2021-08-15 07:10:55
Již za několik dní nám započne nový školní rok, kdy v podstatě po celou dobu toho předchozího jsme byli vládou ujišťováni, že školství patří mezi její prioritní témata. Utvrzením tohoto vyjádření pak mělo být schválení rozsáhé novely zákona o pedagogických pracovnících, která mimo jiné obsahovala zafixování platů pedagogů vzhledem k průměrné mzdě anebo témata jako umožnění výuky odborníkům z praxe či podpora začínajícícm učitelům. Vládní strany ale nakonec samy bojkotovaly svůj návrh v Poslanecké sněmovně po jeho doplnění Senátem, tudíž s největší pravděpodobností vůbec nebude schválen. Zajímalo by nás, co si o tomto počínání myslíte Vy?
Sobota 16.10.2021, svátek má Havel

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Která z uvedených politických stran či uskupení (koalic) má podle Vás nejlepší program v oblasti vzdělávání?

1. Spolu (0)
  2. PirSTAN (1)
  3. ANO (0)
  4. SPD (0)
  5. Některá jiná (0)
  6. Nedokážu odpovědět (0)

Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.