Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Nový školní rok bez novely zákona o pedagogických pracovnících (16.8.2021-22.8.2021)

Radek Sárközi2021-09-04 21:49:38
Já bych doporučoval všem si tu novelu nejprve přečíst. Je to totální legislativní paskvil, proti kterému se postavila řada reprezentativních školských organizací. Bude jen dobře, když tenhle "dort Plagy a Pirátů" neprojde. Jen by po něm rozbolelo celé školství břicho... Více najdete zde: https://www.pedagogicka-komora.cz/2019/11/aktualni-tema-novela-zakona-o.html
Neznámý uživatel2021-08-31 12:12:48
Nebude lépe, je třeba přežít.
Neznámý uživatel2021-08-24 11:36:46
Klasická ukázka řízení státu že strany Babicovy hnutí. Lidi, ještě pořád jste nepochopili, co se tu děje? To nakonec bude muset zabít I svého syna, abyste to pochopili?
Neznámý uživatel2021-08-17 06:37:41
Vše souvisí s jednoduchým hodnotovým řetězcem. Já, pak Agrofert ..... pak Ti, co kupují v Agrofertu a nechávají mě vydělat .... pak Ti, kteří zabezpečí, aby nikdo nevěděl, že Agrofert je můj a já to mohl všechno ovládat. A všichni Ti, kteří pro tohle nejsou důležití, Ti musí stranou ....
Mgr. Dalibor Fusek2021-08-15 07:10:55
Již za několik dní nám započne nový školní rok, kdy v podstatě po celou dobu toho předchozího jsme byli vládou ujišťováni, že školství patří mezi její prioritní témata. Utvrzením tohoto vyjádření pak mělo být schválení rozsáhé novely zákona o pedagogických pracovnících, která mimo jiné obsahovala zafixování platů pedagogů vzhledem k průměrné mzdě anebo témata jako umožnění výuky odborníkům z praxe či podpora začínajícícm učitelům. Vládní strany ale nakonec samy bojkotovaly svůj návrh v Poslanecké sněmovně po jeho doplnění Senátem, tudíž s největší pravděpodobností vůbec nebude schválen. Zajímalo by nás, co si o tomto počínání myslíte Vy?
Sobota 28.05.2022, svátek má Vilém


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Budete mít v příštím školním roce kapacitní problémy ve Vaší škole?

  1. Ano, prakticky neřešitelné (2)
  2. Ano, ale zvládneme je (0)
  3. Ne, problémy neočekáváme (1)
  4. Naopak, budeme mít nedostatek žáků (1)
  5. Ještě netušíme (0)
  6. Na otázku neumíme odpovědět (0)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.