Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Učitelský plat vzrost takřka na 48 000 Kč (21.3.2022-27.3.2022)

karel vacek2022-04-12 09:09:14
Průměrný hrubý plat učitelů loni vzrostl na 47.590 korun - nesmíte všemu věřit:-)
Neznámý uživatel2022-04-09 15:27:29
Mám takový plat, ale jako ředitel školy s příplatkem za vedení. Učitelé to nemají. Jenom se na ně hází čím dál tím víc povinností, ale platy tolik nerostou. Nyní je inflace nějakých 12 %, ale v rozpočtu nejsou peníze ani na to dvouprocentní přidání. Do základu se sice pár korun přidalo, ale bere se to z nenárokových složek. Je to hnus, jak s námi vláda zametá.
Neznámý uživatel2022-04-08 20:42:59
Nadávat na platy je folklór. Znám dost učitelů, kteří by měli ještě doplácet. Když jsem šel kdysi učit, měl jsem představu, že budu chud a bude na mě vidět. Chud zaplaťbůh nejsem (při vší skromnosti jsem oceňován velmi dobře) a to druhé mi nikdy nevadilo. Ale pravda, je, že ta částka je zajímavá. Kdybych neměl co dělat, opravdu bych se zajímal, z čeho vychází.
Neznámý uživatel2022-03-30 13:15:03
Stačí se podívat na platové tabulky pedagogických pracovníků. Nevím, kolik učitelů je ve 14.platové třídě a v sedmém stupni. Jinak pedagogové mateřských škol jsou běžně zařazováni do 9.třídy, kde v sedmém platovém stupni je maximální hrubý výdělek kolem 36 000Kč. Ano, musím uznat, že platy učitelů se zlepšily, oproti minulosti, ale i tak pedagogové za mě rozhodně nemají u nás v zaměstnaní nikdo průměrný plat 48 000Kč.
Neznámý uživatel2022-03-25 00:23:14
Zajímalo by nás, jak tuto informaci hodnotíte Vy?
My tuto informaci hodnotíme jako finanční negramotnost někoho, kdo to číslo tvořil. Skutečnost je totiž zcela J I N Á.

Neznámý uživatel2022-03-23 20:18:39
Průměr je nicneříkající hodnota. Kolik je medián? Informaci nemohu hodnotit, protože nevím, z čeho vychází a neznám ani platy konkrétních učitelů. Jediná poznámka: vím, že mnoho kolegů se podívá na výplatní pásku a řekne, že to tam nemá. To je blbě. Musí vzít roční příjem a dělit jej dvanácti.
Neznámý uživatel2022-03-23 17:02:16
Hm, a kdo všechno je to toho průměru započten? Teřžce uvěřitelné...
Neznámý uživatel2022-03-23 10:12:46
A kdo takové peníze bere? Já teda určitě ne. Jedná se asi zase o nějaký fake news.
Mgr. Dalibor Fusek2022-03-21 08:19:17
Průměrný hrubý plat učitelů loni vzrostl na 47.590 korun. V meziročním srovnání si polepšili o osm procent, což bylo pomalejší tempo růstu než v předchozím roce. Proti roku 2017, kdy nastoupila bývalá vláda Andreje Babiše (ANO), jim nicméně výplata stoupla o 50,4 procenta. Zajímalo by nás, jak tuto informaci hodnotíte Vy?
Pátek 26.04.2024, svátek má Oto


Přihlášení





Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Jaký je Váš názor na změny v PHmaxech?

  1. Změny napomůží k optimálnějšímu financování školství (6)
  2. Změny nejsou perfektní, ale je to krok správným směrem (1)
  3. Změny uškodí kvalitě vzdělávání (6)
  4. Změny zásadně likvidují české školství (0)
  5. Nemám na věc jasný názor (2)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.