Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Výpověď za lajk (10.10.2022-16.10.2022)

Neznámý uživatel2022-11-12 18:07:46
Vidím, že o tyto diskuse není zájem. Je to škoda, jsou témata, o nichž by se dalo, byť akademicky mluvit. Třeba proč máme tolik prapodivných druhů a typů středních škol (mám dojem, že to je světově ojedinělé), nebo kde se bere takové kvantum zdánlivě nevzdělavatelných dětí, které končí na učilištích, nechtějí se učit, navíc se neumějí chovat, učitel je tam degradován na hlídače (Džungle před tabulí - sedí na deklu od žumpy a dbá aby to moc nepřetékalo). To nebývalo, ale nikdo se nad tím, zdá se, nepozastavuje. Nebo proč tolik rodičů shání pro dítě "papíry na hlavu" - musí se na ně pomalu, nesmí být ve stresu... Jak si pak bude hledat zaměstnání? Kde na něj půjdou pomalu a bez stresu? Další - proč hodnotí odborné školy ten, kdo je vůbec nezná? Jak může tvrdit, že se tam učí jen praktické dovednosti, nikoli přemýšlení. analyzování a řešení problémů? Pro hodně lidí, i těch, kteří jsou slyšeni, platí odborná škola = "učňák". Kardinální a nebezpečná blbost. Těch problémů jsou mraky, ale pořád se řeší věci, které aspoň mě moc nezajímají.
Neznámý uživatel2022-10-11 21:52:16
Z těchto několika slov netuším, oč v podstatě jde. Myslím si, že je to infantilní a naprosto zbytečné jednání stejně jako většina toho, co visí na Instagramu. Pokud je to opravdu tak (nechť je slyšena i druhá strana - ?), je to od ředitelky typická emotivní reakce feminního typu (nesouvisí ani tak s pohlavím, jako spíše se školstvím), mnohem lepší by bylo dotyčné seřvat a vyjasnit si postoje. Jinak Instagram a sociální sítě = kdo s čím zachází, tím také schází.
Mgr. Dalibor Fusek2022-10-09 13:47:12
Na satirickém instagramovém profilu zaměstnanci olajkovali příspěvek kritizující ředitelku školy. Ta věc označila za "vyjádření souhlasu s kyberšikanou", dotyčné propustila a věc předala k řešení Policii ČR. Nás by zajímalo, co si o tomto postupy myslíte Vy?
Čtvrtek 08.06.2023, svátek má Medard


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.