Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Potenciální přínos Národní rady pro vzdělávání pro české školství (27.10.2014-3.11.2014)

Neznámý uživatel2014-11-07 12:52:49
Jak je vidět, peněz máme dostatek....nešetříme...zase nový úřad. Pokud ale chceme něco změnit zásadně..a to kvalitu vzdělávání, snižte prosím počty dětí na třídách mateřských škol...28 dětí je šílenství....Je dokázáno, že člověk je schopen vnímat 12 živých bytostí...to ostatní je už navíc. Dítě v předškolním věku má egocentrické myšlení...tzn., že nechápe, že ho p. uč. nevnímá, když zároveň na ni mluví dalších pět dětí. Myslí si, že je středem pozornosti stále...dovedete si tu situaci představit s 25...natož 28 dětmi? Každé třetí je ADHD...nebo ještě bez návyků z domova...fakt je to někdy mazec...a chcete vědět kolik přidali učitelkám v MŠ? Od 200 do 500,- Kč hrubého...opravdu povzbudivé. Potencionální přístup bych viděla v tom, že si to může jít každý z těch vyšších úředníků vyzkoušet. To by totiž byla ta nejlepší škola a snad by se i něco změnilo....Studentky ze škol, které chodí na praxi jsou po týdnu tak "vyšťavené", že obdivují tuto práci a přiznávají, že patří k těm nejnáročnějším.
Neznámý uživatel2014-10-29 09:39:09
Zase jeden úřad, který nic nevyřeší. Kolik takových budeme ještě potřebovat, aby lidé pochopili, že žádný úřad za ně nic neudělá, že se především musejí postarat sami o sebe?
Neznámý uživatel2014-10-27 08:09:30
S tímto nápadem souhlasím, konečně někdo přišel na to, co českému školství nejvíce škodí, a to neustálé změny. Nyní ovšem pana ministra čeká ta nejtěžší část úkolu, nominovat do tohoto tělesa takové osoby, které budou nezávislost na politicích opravdu garantovat.
Mgr. Dalibor Fusek2014-10-26 19:54:38
Zajímal by nás Váš názor na ministrem Chládkem propagovanou potřebu vzniku Národní rady pro vzdělávání. Jak se díváte na vznik tohoto tělesa? Považujete jej za přínos z hlediska budoucího vývoje českého školství? Jsme velmi zvědaví na Vaše názory.
Sobota 25.05.2024, svátek má Viola


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Dotkly se letošní změny v PHMax konkrétně Vaší školy?

  1. Ano, musel(a) jsem propouštět pedagogy (0)
  2. Ano, naštěstí jsem nemusel(a) propouštět pedagogy (1)
  3. Ne, fungujeme stejně jako loni (0)
  4. Ne, systém mi přijde výhodnější pro školu než loni (0)
  5. Nemám na věc jasný názor (1)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.