Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Je české školství lepší než v době před 25 lety? (17.11.2014-23.11.2014)

Neznámý uživatel2014-11-20 08:04:35
Souhlasím. Je ale smutné, že to jediné plus, které popisuje "neznámý uživatel", se pomalu vytrácí. Vrací se situace, že kdo bude mít jiný názor (než ten předepsaný), měl by být zbaven práva učit. "Jak může takový člověk učit? Vychovávat "demokratickou mládež"? Důležité je jít s hlavním proudem. Jsem z toho velmi smutný. O systému školství se asi momentálně hovořit nedá.
Neznámý uživatel2014-11-18 07:35:31
Naprosto jednoznačně. Ačkoliv má dnešní školství poměrně hodně problémů, neučí se v něm nesmysly a blbosti, kterých předchozí režim produkoval kvanta. Možná si mnoho kolegů již "nevzpomene", ale uvědomte si, kolikrát jste museli popírat jednoznačná fakta, a to pro "lepší zítřky?"
Mgr. Dalibor Fusek2014-11-17 18:33:17
V souvislosti s výročím pádu komunismu bychom se Vás chtěli zeptat na mnohdy diskutovanou otázku, a to zda je české školství lepší než bylo před 25 lety.
Úterý 23.07.2024, svátek má Libor


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.