Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Kázeňská opatření

Neznámý uživatel2015-01-25 23:57:04
Vážení,

jmenuji se Tereza Lednová, jsem studentkou VOŠ pedagogické v Litomyšli. Obracím se na Vás s žádostí o vyplnění dotazníku, jehož cílem je zjistit dopad rozvodovosti na osobnost dítěte mladšího školního věku. Jsem si dobře vědoma, že toto téma je velice citlivé, proto je dotazník určen učitelům na 1.stupni základních škol. Domnívám se, že právě pedagogové, kteří se s dětmi denně setkávají, mohou dobře posoudit změnu chování dítěte v době rozvodu manželství i po něm. Myslím si, že odpovědi rodičů by byly příliš subjektivní a ovlivněny prožitky a zkušenostmi při rozpadu manželství. Výsledky použiji ve své absolventské práci. Dotazník je anonymní a slouží pouze pro účely absolventské práce.

odkaz na dotazník: https://www.survio.com/survey/d/W9V5S9W1J7Y4B6K8I


Děkuji za Váš čas a jsem s pozdravem
Neděle 19.05.2024, svátek má Ivo


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Dotkly se letošní změny v PHMax konkrétně Vaší školy?

  1. Ano, musel(a) jsem propouštět pedagogy (0)
  2. Ano, naštěstí jsem nemusel(a) propouštět pedagogy (0)
  3. Ne, fungujeme stejně jako loni (0)
  4. Ne, systém mi přijde výhodnější pro školu než loni (0)
  5. Nemám na věc jasný názor (1)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.