Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


České školství v souvislosti s ozbrojeným konfliktem na území Ukrajiny

Neznámý uživatel2022-10-17 09:30:08
Okamžikem příchodu ukr. žáků do třídy nastaly obrovské problémy s jejich chováním, nerespektováním pravidel. Na všechno kašlou, učitelka se může rozkrájet, věnuje se jim, místo aby se věnovala českým dětem. České děti si stěžují na neustálé napadání slovní i fyzické ze strany ukrajinských. A učitelka tvrdí, že má svázané ruce a nemůže nic moc dělat.
Neznámý uživatel2022-03-21 10:53:45
České školství asi snese všechno. My nemáme místa ve školkách pro české děti, ale pro cizí se najdou. My máme jeden z nejvyšších průměrných počtů žáků na učitele, ale klidně jim naložíme další. A navíc cizince bez znalosti češtiny. Docela se divím, že si to učitelé nechají líbit.
Úterý 23.07.2024, svátek má Libor


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.