Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Měly by školy zavřít? (14.9.2020-20.9.2020)

Neznámý uživatel2020-10-08 23:59:40
Školy nezavírat, ony se vyprázdní a uzavřou samy tak za 8-10 let, jakmile nebudou učitelé. Že, páni politici s plnými ústy priority vzdělávání?
Neznámý uživatel2020-10-05 19:11:14
Puberťáci si poradí, už dneska jsem potkal celé houfy.
Neznámý uživatel2020-09-29 19:43:34
Budou se slézat jinde o to víc a bez dozoru, ve škole se dají aspoň trochu uhlídat hygienická opatření, dezinfekce apod. Dospělí nejsou zodpovědní vůbec, jak mají být děti? Naším národním náboženstvím je kverulantství a sobectví.
Neznámý uživatel2020-09-28 17:22:07
Nejen mladší školní věk, puberťáci se potřebují pro svůj zdravý vývoj potkávat taky.
Neznámý uživatel2020-09-28 17:20:48
Školy nezavírat. Kromě toho, že zavření škol nemá valný smysl z epidemiologického hlediska (děti se stejně budou potkávat mimo školu nebo budou s rodiči chodit nakupovat atd.), pácháme tím nedozírné škody na dětech. Především děti předškolního a mladšího školního věku se potřebují pro svůj zdravý vývoj potkávat naživo s ostatními a poznávat svět "celým tělem", nejen hlavou na obrazovce monitoru. Potřebují nutně zažívat řád a pravidelnost. A škodí jim atmosféra neustálého strachu. Když mají všichni okolo roušky, nemohou sledovat a napodobovat mimiku a tím trénovat empatii. Rouškami a zavíráním škol vychováme generaci neurotických autistů. Učení doženou vždycky, pokud budou mít důvod to udělat, kvůli tomu se zavření škol nebojím. Ale propásnutí důležitých zážitků v jednotlivých obdobích vývoje si vybere svou daň.
Neznámý uživatel2020-09-25 07:36:26
Pokud možno rozhodně ne. Tzv. "distanční výuka" na základní a střední škole je kontraproduktivní vytírání očí. Výsledky žádné.
Neznámý uživatel2020-09-23 07:54:18
Školy jsou pro děti bezpečné prostředí. Na uzávěru nehůře doplatili nejmladší školáci, kteří zapomněli písmena, zapomněli číst, psát. Máme ve škole tedy dvoje první třídy /běžné, plus druháci, kteří jsou na stejné úrovni). Starší děti ztratily návyky, chrněli do 11, chodili spát ve čtyři ráno. V maskách přestaly zdravit a obecně jejich chování je zvířátkoidní.
Výuku jsme 1. září odstartovali, děláme, co se dá, škola jede, učitelé zatím zdraví, tak nás nechte proboha pracovat. Děti patří do školy.
Neznámý uživatel2020-09-21 17:25:31
Proboha jen to ne! Pořídil jsem si sluchátka s mikrofonem, redukci, abych to mohl strčit do jediné zdířky v notebooku, zapojím a nic. Koukám na nastavení, mikrofon není vidět. Hrabu se ve Windows, furt nic. Restartuju notebook, nic. Pak se to najednou chytlo. Druhý den to samé. Po půlhodině jsem to zprovoznil, netuším, co jsem udělal. NĚCO! Webkamery vyprodané. Žáci nic po jaru neumějí, protože všechno opisují jeden od druhého. Někteří se nepřipojí s výmluvou i bez výmluvy. Co s nimi - třídní důtku? Kdy už připustíme, že se žáci nechtějí učit, chtějí jen papír?
Zavřeme školy, poplácáme se po ramenou - a přijde třetí, pátá, desátá vlna. Devátá je podle námořníků nejhorší... Zlaté Švédsko.

Neznámý uživatel2020-09-20 20:50:36
Především bych zavřel historické vlaky, parníky, půlmaratóny a noční pochody, kde jsou lidi nahňácaní jeden na druhého bez roušek a vesele prskají kolem sebe. Lidi nepoužívají dezinfekci, pořád se někde zbytečně slézají a za virus může Babiš...
Neznámý uživatel2020-09-18 09:50:46
A na jak dlouho? Je to jak s tím tchořem - nepůjdeme pryč, dokud ten smrad nezmizí, povídal...
Neznámý uživatel2020-09-18 09:50:04
Především by se měl vychovávat tento národ k zodpovědnosti, třicet let se o to nikdo nesnažil. Žáci a studenti se zabalí ve škole do roušek s večer se slezou v hospodě. Na jaře si každý s velkou pompou ušil roušku, vyfotil se na Instagram a pak ho to přestalo bavit.
Neznámý uživatel2020-09-17 07:39:10
Jsem pro udržení provozu škol co nejdéle, samozřejmě s dodržením hygienických pravidel (i když roušky více než 8 hodin denně není jednoduché nosit). Škola má nejen vzdělávací, ale také socializační funkci, kromě toho v domácím vzdělávání nelze dobře realizovat týmovou výuku, projekty a už vůbec ne poznávací exkurze (jsme odborná škola).
Neznámý uživatel2020-09-16 08:19:46
To jsem nevěděla že za to mohou děti.... Pokud dojde k uzavření škol, kdo bude s dětmi doma? Kdo je bude "vyučovat"? Opět to bude na rodičích, kteří musí mimo jiné zajišťovat rodinu finančně? Nehledě na to, že školy se na uzavření připravují v podobě různých komunikačních aplikací, řeší on-line vyučování apod. My máme doma jeden PC a 2 školou povinné děti. Asi budou losovat, kdo se na paní učitelku připojí a kdo bude mít smůlu.... Nevím jak si to hygienici představují. JJ
Neznámý uživatel2020-09-16 08:13:13
Zavírání škol ničemu nepomůže. Děti se stejně potkávají jinde. Zachovejme co nejvíce normální život aspoň v těch školách.
Mgr. Dalibor Fusek2020-09-14 06:21:13
V posledních několika dnech jsme svědky radikálního vzrůstu počtu nakažených osob nemocí COVID-19 v ČR. Mnozí hygienici tvrdí, že částečně za tímto nárůstem stojí přítomnost dětí ve školách. Co si o tomto myslíte Vy?
Pondělí 04.07.2022, svátek má Prokop


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Jak se stavíte k vyhlášení stávkové pohotovosti školskými odbory?

  1. Ocenil bych vyhlášení přímo stávky (3)
  2. Podporuju vyhlášení stávkové pohotovosti (1)
  3. Se stávkovou pohotovostí nesouhlasím (7)
  4. Je mi to úplně jedno (0)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.