Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.Proplacení vstupní zdravotní prohlídky zaměstnanci

Dobrý den,
na školení BOZP řekl instruktor zaměstnancům, že jsme povinni proplatit vstupní prohlídku i u nových zaměstnanců. Toto jsme nikdy nedělali, protože nemohu sepsat pracovní smlouvu bez prohlídky a v té době osoba ještě není naším zaměstnancem. Navíc je zájmem uchazeče, aby si zajistil potřebné náležitosti (např. výpis z rejstříku) ke vstupu do zaměstnání. Samozřejmě ihned po školení přišli za mnou tři noví zaměstnancí s tím, že jim mám proplatit prohlídku. Vzhledem k tomu, že instruktor nedoložil jasný předpis, tak jsem zatím nic neproplácela.
Děkuji M. Nogová

Odpověď

Nemáte práva zobrazit odpověď

Středa 26.02.2020, svátek má Dorota


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Kdybyste si mohli opětovně zvolit, jakou profesní dráhu si zvolíte....

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.