Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Nový seriál ČT Ochránce (13.9.2021-19.9.2021)

Neznámý uživatel2021-10-11 21:51:23
Seriál zatím moc nezaujal, stejně jako celý vzdělávací systém.
Neznámý uživatel2021-10-03 21:30:07
Celkem realistické:-)
Dagmar Kolářová2021-09-23 12:30:15
Zařekl jsem se, že se dívat nebudu. Ale náhodou jsem absolvoval druhý díl a divím se, že to do televize pustili. Ve školství dělám celý život a je krutě realistické a tem dialog na konci dílu byl perfektní. Dělám v ředitelně 30 let. Za tu dobu přes 20 ministrů, 5 starostů. A jde to od 10 k 5. Koho zájmem je, aby školství šlo do kytek?
Radek Sárközi2021-09-20 13:26:12
Problém seriálu je, jak míchá skutečné případy s fikcí, která nedává smysl.
Neznámý uživatel2021-09-16 09:55:58
Souhlasím s Věrou a zároveň chápu i předchozí komentář 2021-09-14 13:38:28. Po zkušenostech s jinými "díly" různých produkcí a televizí jsem byla ostražitá, ale říkala jsem si, dej šanci alespoň prvnímu dílu a ano, stojí to za to. Není to pěkné podívání, žádná řachanda a létající profesoři, ale dle mého názoru krutý popis toho, kam až školství došlo. Seriál nehodnotí a nedává za pravdu ani jedné ze zúčastněných stran. Závěrečný dialog druhého dílu pana Plesla s panem Vaculíkem přesně charakterizuje, co všechno ve školství právě probíhá. Yva
Neznámý uživatel2021-09-16 09:13:35
Perfektní scénář, Vaculík naprosto přesvědčivý a po celou dobu sledování je člověk v napětí, které vás svou - až brutální skutečností vtáhlo do děje. Za mě samé superlativy. Toto bude Vaculíkova životní role.
A taky pochvala, že někdo odvážně a srozumitelně odhaluje kostlivce ve skříni školství jako takového. Věra
Neznámý uživatel2021-09-14 13:38:28
Ještě toho trochu, toho bohdá nebude, abych po celém dnu ve škole bděle sledoval, co se může ve škole stát... Ono to bude jako když policajt vidí detektivku - představa autorů mimo branži o tom, jak to v ní vypadá. Je to příběh, autorská licence, ne dokument. Bylo by lepší, kdyby o skutečných případech sdělovací prostředky opravdu objektivně informovaly.
Mgr. Dalibor Fusek2021-09-12 16:54:49
Dnes by nás zajímalo, jaký máte názor na nový seriál ČT Ochránce?
Pátek 26.04.2024, svátek má Oto


Přihlášení





Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Jaký je Váš názor na změny v PHmaxech?

  1. Změny napomůží k optimálnějšímu financování školství (6)
  2. Změny nejsou perfektní, ale je to krok správným směrem (1)
  3. Změny uškodí kvalitě vzdělávání (6)
  4. Změny zásadně likvidují české školství (0)
  5. Nemám na věc jasný názor (2)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.