Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít


Vzdělávání v médiích

Sekce upozorňuje na zásadní články týkající se vzdělávání či školství. Jakmile objevíme nějaký článek, který zapadá do příslušné oblasti, ihned jej zde uveřejníme.

Ondřej Šteffl: Návrh hejtmanů na zpřísnění přijímaček na střední školy je protiústavní, z dětí akorát vytvoří nepřátele státu

20.1.2019
www.ceskaskola.cz
Celý článek

Průměr: 4,00

Náměstek na školství Pícl: Na nové přijímačky by doplatily ty nejchudší regiony

20.1.2019
www.ceskaskola.cz
Celý článek

Průměr: 4,00

Filip Pertold: Z návrhu hejtmanů je zřejmé, že cítí nostalgii po selektivním socialistickém školství

20.1.2019
www.ceskaskola.cz
Celý článek

Průměr: 5,00

Z ředitelů a učitelů se stávají úředníci, papírování jim komplikuje práci

20.1.2019
www.ceskaskola.cz
Celý článek

Průměr: 4,00

Dětské hraní dnes ovlivňují velké firmy. Rodiče by se měli vzepřít a jít s dětmi do přírody, říká německý pedagog

18.1.2019
www.rodicevitani.cz
Celý článek

Průměr: 3,00

Tina Gažovičová: Riaditeľka berlínskej alternatívnej školy: Ak zostaneme v starej štruktúre, nebudeme vedieť prejsť do nového sveta

18.1.2019
www.pedagogicke.info
Celý článek

Průměr: 3,00

EDUin: Výměna ministra školství postrádá objektivní důvod

18.1.2019
www.pedagogicke.info
Celý článek

Průměr: 4,00

Karel Machala: Individuální vzdělávání může mít smysl

18.1.2019
www.ucitelske-listy.cz
Celý článek

Průměr: 4,00

Tisková zpráva: Výměna ministra školství postrádá objektivní důvod

18.1.2019
www.eduin.cz
Celý článek

Průměr: 4,00

Řada věcí se daří,spousta je rozpracovaná, hájí svou pozici ministr Plaga

18.1.2019
www.ceskaskola.cz
Celý článek

Průměr: 5,00

Středa 03.12.2025, svátek má Svatoslav


Přihlášení





Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Využíváte při výuce AI?

  1. Ano, velmi často (1)
  2. Ano, ale jen výjimečně (0)
  3. Snad jednou jsem ji využil (0)
  4. Ne, nejsem toho přívrženec (0)
  5. Nejraději bych ji zakázal (0)
  6. Nedokážu odpovědět (0)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.