Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít


Zpráva ze setkání k tématu Vzdělávání - MAS Rakovnicko

autor: Petr Uzel

Zpráva ze setkání k tématu VzděláváníTyp: Strategie 2014 - 2020 | MAS Rakovnicko


Páté tématické setkání pro starosty obcí a zástupce škol v regionu Rakovnicko.Páté tematické setkání bylo věnované příležitostem rozvoje infrastruktury základních, mateřských škol a podpoře předškolního a dalšího vzdělávání. I toto setkání bylo svoláno v rámci přípravy strategie komunitně vedeného rozvoje regionu.Úvodem byla představena krátce dosavadní činnost a aktivity MAS Rakovnicko, její působení v regionu a dosažené úspěchy.Stručně byly představeny priority, cíle a opatření připravované strategie, do které budou zapracovány i výsledky z průběžného připomínkování dokumentu Strategie. Hlavním cílem setkání bylo informovat a prodiskutovat možnosti finanční podpory, která může být do roku 2020 čerpána z Integrovaného regionálního operačního programu. MAS Rakovnicko má zájem využít alokované finanční prostředky na podporu infrastruktury předškolního a celoživotního vzdělávání, dále infrastruktury základních a mateřských škol.   LEADER 2014 - 2020


Integrovaný regionální operační program


Strategický cíl 1.2 Zvýšení podílu udržitelných forem dopravy
  • Zvyšování bezpečnosti

  • Nízkoemisní vozidla a související plnící stanice

  • Infrastruktura pro cyklistickou dopravu
Přílohy

Vytvořeno: 10. 6. 2015


Sobota 10.06.2023, svátek má Gita


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.