Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít


Konference OP VVV - Národní technické knihovny v Praze 6

autor: Marie Ekartová

Konference OP VVV se konala dne 4. 11. 2015 v moderních prostorách Národní technické knihovny v Praze 6. Konference se zúčastnili zástupci Evropské komise, Řídicího orgánu OP VVV a odborné veřejnosti z řad počátečního i vysokého školství a výzkumných institucí.Hlavním tématem konference byly výsledky předchozího programového období 2007–2013 (OP VK a OP VaVpI) a informace o navazujícím OP VVV. Zástupci Řídicího orgánu OP VVV seznámili účastníky konference se zaměřením jednotlivých prioritních os OP VVV a v neposlední řadě také s výzvami aktuálními pro rok 2015 a s výzvami plánovanými pro rok 2016.V doprovodném programu byl prezentován úspěšný projekt z OP VK – Dotkni se 20. století, jehož realizátorem je Národní muzeum v Praze, a úspěšný projekt z OP VaVpI – Regionální VAV centrum pro nízkonákladové plazmové a nanotechnologické povrchové úpravy (CEPLANT), který realizuje Masarykova univerzita v Brně.Do světa laserů účastníky praktickými ukázkami zasvětil zástupce výzkumného centra ELI: EXTREME LIGHT INFRASTRUCTURE (Fyzikální ústav AV ČR, v.v.i.).ŘO OP VVV děkuje všem, kteří se konference OP VVV zúčastnili, a přeje potencionálním žadatelům úspěch při podávání projektových žádostí. Veškeré prezentace z Konference OP VVV jsou k dispozici v sekci Zřizovatelé sobě.  


Pátek 29.09.2023, svátek má Michal


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Jak se stavíte k nástupu umělé inteligence do oblasti vzdělávání?

  1. AI využívám a podporuji (3)
  2. AI využívám, ale nelíbí se mi to (0)
  3. AI nevyužívám (8)
  4. AI nevyužívám a chtěl(a) bych ji zakázat (1)
  5. Nemám na věc názor (0)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.