Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít


Den zručnosti a tvořivosti v Mateřské škole Třebíz

autor: Kristýna Oravcová

Den zručnosti a tvořivosti v Mateřské škole Třebíz V úterý 24 května v dopoledních hodinách proběhl v naší mateřské škole den zručnosti a tvořivosti pro naše děti. V tomto dopoledni si děti vyzkoušely motorické a konstrukční činnosti ve formě stavebnic. Děti zkoušely stavět hrady a různá stavení z dřevěných dílů a domy z cihel. Oba dva druhy stavebnic, byly pro děti velmi zajímavé a zaujaly je natolik, že jsme se rozhodli jim je pořídit. Součástí tohoto dopoledne byla i ukázka z rozvoje techniky. Dětem bylo ukázáno několik robotů, se kterými si potom mohly vyzkoušet manipulaci. Z tohoto dopoledne jsme byli velmi nadšeni a moc jsme si ho užívali. Zároveň jsme získali spoustu nových vjemů a poznatků. Za pořádání tohoto tvořivého dopoledne velmi děkujeme. Mateřská škola TřebízTřebíz 6Mgr. Terezie Rulíšková


Sobota 30.09.2023, svátek má Jeroným


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Jak se stavíte k nástupu umělé inteligence do oblasti vzdělávání?

  1. AI využívám a podporuji (3)
  2. AI využívám, ale nelíbí se mi to (0)
  3. AI nevyužívám (8)
  4. AI nevyužívám a chtěl(a) bych ji zakázat (1)
  5. Nemám na věc názor (0)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.