Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.Zajímavost dne

Každý den je něčím zajímavý. My se vždy pokusíme příslušnou zajímavost nalézt a poskytnout Vám jí. Současně bude tato sekce sloužit také jaké kalendář, kdy Vám uvedeme jednotlivé svátky podle jmen v České i Slovenské republice.

12.9.2017

V roce 2003 zemřel Johny Cash - Zpěvák - hvězda americké country.
Svátek v ČR má Marie, Maja, Manon, Manona, Marieta, Marilyn, Marion, Marisa, Marita, Marlena, Mája, Miriam, Mirjam, Pilar, Ria, Riana, Tobiáš
Meniny ve SR má Mária, Marlena
Průměr: 2,00

11.9.2017

V roce 1971 zemřel Nikita Chruščov - Sovětský politik, předseda vlády.
V roce 2001 provedla teroristická organizace Al-Kajda útok unesenými letadly na obě věže Světového obchodního centra v New Yorku a na budovu Pentagonu ve Washingtonu. Teroristickému činu podlehlo 2.749 lidí.
Svátek v ČR má Denisa, Denis, Diviška
Meniny ve SR má Bystrík
Průměr: 3,00

10.9.2017

V roce 1926 se narodil Ladislav Adamec - Poslední komunistický premiér Československé republiky. (zemřel 14. 4. 2007)
V roce 1919 byla v Saint Germain-en Laye podepsána mírová smlouva mezi Rakouskem, Maďarskem (zastupujícím Uhersko) a spojeneckými zeměmi. V ní mimo jiné státy uznaly samostatnost Československa, Polska a Jugoslávie. Smlouva dále zakázala připojení Rakouska k Německu.
V roce 1967 rozhodli gibraltarští obyvatelé v referendu , že jejich území zůstane britskou korunní kolonií.
V roce 2003 pobodal ve Stockholmu útočník švédskou ministryni zahraničí Annu Lindhovou. Lékaři ji ihned operovali, zraněním však druhý den podlehla. Ministryně prosazovala před referendem zavedení eura.
Svátek v ČR má Irma, Krasava, Krasomila
Meniny ve SR má Oleg
Průměr: 4,00

8.9.2017

V roce 1921 zemřel Jan Janský - Československý psychiatr a hematolog, určil čtyři základní krevní skupiny. V anketě Největší Čech obsadil 42. místo.
V roce 1943 zemřel Julius Fučík - Český komunistický novinář, popraven nacisty.
V roce 1995 se mateřská redakce Rádia Svobodná Evropa z Mnichova přestěhovala do centra Prahy. Z budovy bývalého Federálního shromáždění vysílala především do zemí bývalého SSSR.
Svátek v ČR má Mariana, Miriam, Mirjam
Meniny ve SR má Miriama
Průměr: 5,00

7.9.2017

V roce 1914 se narodila Lída Baarová - Česká filmová herečka
V roce 2007 zasáhly Severní Moravu záplavy. Voda zalila desítky domů a poničila silnice. Obyvatelé některých vesnic na Bruntálsku museli být evakuováni, v regionu pomáhala armáda.
Svátek v ČR má Regina, Gina
Meniny ve SR má Marianna
Průměr: 4,00

<< < 35 36 37 38 39 40 41 42 > >>
Pondělí 19.08.2019, svátek má Ludvík


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Jak mají vypadat přijímačky na SŠ?

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.