Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.EDITACE A PROPAGACE ŠKOLY JE A VŽDY BUDE ZCELA ZDARMA. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE NA NÁSLEDUJÍCÍM ODKAZE.

Základní škola Pravlov, okres Brno-venkov

: 70880859 Zřizovatel: Veřejný
Webové stránky: http://www.zspravlov.cz/
Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Brno-venkov
Obec: Pravlov
Email: zspravlov@seznam.cz
Telefon: 546 421 395

Typ základní školy

Malotřídní

Obory vzdělání

79-01-C/01 Základní škola

Možnost vzdělání dětí se speciálními vzdělávacími potřebami

Nízký počet žáků ve třídách nám umožňuje poskytovat individuální přístup ke každému žákovi s respektováním jeho individuality. Máme výborné podmínky pro vzdělávání všech žáků tedy i žáků s poruchami učení, nadaných žáků, cizinců a žáků v domácím vzdělávání.
Systematicky identifikujeme individuální potřeby žáků při vzdělávání a úzce spolupracujeme s pedagogicko- psychologickou poradnou a speciálním pedagogickým centrem.
Žákům s poruchami učení nebo nadaným žákům vytváříme vlastní strategii podpůrných opatření výuky nebo individuální vzdělávací plán výuky a pravidelně vyhodnocujeme jejich účinnost. Ve škole pracuje asistent pedagoga.

Možnost školního stravování

Školní jídelna - výdejna

Možnost zájmového vzdělávání

Školní družina je zdarma pro všechny žáky denně do 15.30 hod.Činnosti v ŠD jsou zaměřeny převážně na složku relaxační, kreativní a pohybovou. Volný čas žáci tráví ve školní družině nebo v různých kroužcích, které škola nabízí – výtvarný, taneční, biblický, kroužek deskových her, kroužek čtenářských dovedností, sportovní hry nebo hru na hudební nástroj.

Termíny zápisu do 1. ročníku

Ve středu 03.04.2019 ve 13.00 hod.

Dny otevřených dveří

V úterý 12.03.2019 od 8.00 hod. do 15.00 hod.

Popis

Naší velkou předností je nízký počet žáků ve třídě, což pedagogům umožňuje individuálního přístup ke všem žákům.
Ve vyučování využíváme nejmodernější formy a metody výuky – projektová vyučování, tematické hodiny, výukové programy, kreativní dílny, vytváření vlastního portfolia.
Zaměřujeme se na rozvíjení smyslu pro odpovědnost, na rozlišování dobrého od zlého, na rozvíjení schopnosti zvládat překážky, sebepoznávání, tvořivého myšlení, seberealizace a zdravého sebevědomí.
Vytváříme a udržujeme ve škole vstřícný a respektující komunikační systém zahrnující pedagogy, žáky, rodiče a veřejnost.

Adresa

Pravlov 100, 664 64 Dolní Kounice

Pondělí 22.07.2019, svátek má Magdaléna


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Jak mají vypadat přijímačky na SŠ?

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.