Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít


Wellness hotel Hluboký dvůr*** superior

Wellness hotel Hluboký dvůr je součástí Resortu Park sportu Hrubá Voda. Jedná se o sportovní a zážitkový areál s bobovou dráhou, disc-golfem, minigolfem, jízdárnou pro koně, víceúčelovým hřištěm a vlastním ski areálem.

Kraj: Olomoucký kraj
Okres: Olomouc
Obec: Hlubočky (pou)
Odvětví činnosti: Ubytovací služby a školní akce
WWW stránky: http://www.hlubokydvur.cz/
Město: Hlubočky
Ulice: Hrubá Voda
Popisné číslo: 21
PSČ: 783 61
Email: obchod@hlubokydvur.cz
Telefon-pevná: 585100404, 585100405
Kontaktní osoba: Lenka Novotná
kontakt na ni: obchod@hlubokydvur.cz
Obchodní název firmy: Hotel Hluboký dvůr
: 25394967
DIČ: CZ25394967
Forma podnikání: akciová společnost

Popis firmy

Wellness hotel Hluboký dvůr*** superior je součástí Resortu Hrubá Voda, který leží v nádherném údolí řeky Bystřice pod strmými kopci Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku. Okouzluijící okolí, klid, příroda, skvělá dostupnost autem i vlakem.
Wellness hotel Hluboký dvůr poskytuje zázemí pro kvalitní ubytování standardu 3* superior ve 32 pokojích o celkové kapacitě 80 lůžek. Pokud jste milovníky wellness, potom budete nadšeni možností využít okouzlujícího saunového světa, kde se pravidelně pořádají saunové ceremoniály.
Kromě hotelového ubytování nabízíme i prostorné moderní apartmánové chaty s terasou o kapacitě 48 lůžek ve 12ti apartmánech. Novinkou je ubytování v apartmánové vile o kapacitě 28 lůžek v 8 apartmánech, s vlastním společenských prostorem.

Pracovní doba

celoroční

Logo

Úterý 03.10.2023, svátek má Bohumil


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.