Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít


Popis služby

Služba je určena všem osobám, které mají rádi soutěže a rádi vyhrávají. Služba funguje na bázi vzájemné interakce mezi světem firem a vzdělávání. Naším cílem je vybírat takové firmy a jejich produkty, které mohou být využity v oblasti vzdělávání, ať už na úrovni jednotlivých institucí (např. škol či školských zařízení) anebo jednotlivců. Účelem soutěží není pouhé získání ceny, ale i hlubší poznání jednotlivých firem a jejich produktů. Z technického hlediska je služba umístěna na všech stránkách portálu, na atraktivním místě, pod ovládacími panely. Jednotlivé soutěže se řeší obvykle měsíčně (nemusí se však jednat o pravidlo). V archivu soutěží lze vždy nalézt veškeré proběhlé soutěže, včetně vítěze této soutěže a také ceny.

Úterý 29.11.2022, svátek má Zina


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Co si myslíte o možném zavedení školného na VŠ?

  1. Je to vynikající nápad (1)
  2. Souhlasím, pokud bude podpořeno sociálními úlevami (2)
  3. Se zavedením nesouhlasím (3)
  4. Nemám na danou otázku názor (0)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.