Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít


ZŠ, SŠ

Datum vložení: 07.04.2014
Typ pracovního úvazku: Plný
Kraj: Liberecký kraj
Předpokládané datum nástupu do zaměstnání: ihned (nebo od 1.9.2014)
Telefon: 774661598
Email: hholik@seznam.cz

Popis

Vážené vedení školy,

víme, že se pomalu začínají tvořit úvazky pro příští školní rok, možná vám někdo odejde ještě v tomto školním roce, a i proto si dovoluji se vám znovu připomenout. Jmenuji se Mgr. Jan Holík, vloni jsem oslavil šedesátku. Ačkoliv se opravdu snažím získat pracovní místo ve škole, mám 36 let praxe v oboru, stále se mi to nedaří. Vím, že zčásti za to může můj věk, aprobace ruština (byť od roku 1990 místo ní učím češtinu) a dějepis nepatří k nejvyhledávanějším, ale dokážu se uplatnit i v zeměpise, přírodopise, občanské, rodinné, sexuální, dopravní, tělesné a zčásti i hudební výchově, poslední 4 roky jsem vyučoval na 1. stupni (i na malotřídce) vše kromě angličtiny, učil jsem i v nižších třídách i matematiku a fyziku, na střední škole dějepis, jehož jsem okresním i krajským metodikem, a za svoji doménu považuji i vedení sportovních a turistických kroužků, pořádám jako skautský vůdce každoročně i tábory. Patřím mezi spíše mírně konzervativní typy, nemám problémy se žáky ani s rodiči.
Nastoupím rád i na záskok, dojíždění mi nevadí. Jen tu šanci jsem nedostal!

Znovu si dovoluji přeposlat Vám svůj profesní životopis. Stále doufám, že moje trápení na ÚP skončí a budu ještě prospěšný.
Na odpověď se těší a doufá Mgr. Jan Holík
Přílohy
wPROFESNI_ZIVOTOPIS_2doc.doc (26 kB)Zobrazit | Stáhnout
Sobota 25.05.2024, svátek má Viola


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Dotkly se letošní změny v PHMax konkrétně Vaší školy?

  1. Ano, musel(a) jsem propouštět pedagogy (0)
  2. Ano, naštěstí jsem nemusel(a) propouštět pedagogy (1)
  3. Ne, fungujeme stejně jako loni (0)
  4. Ne, systém mi přijde výhodnější pro školu než loni (0)
  5. Nemám na věc jasný názor (1)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.