Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít


ZŠ, SŠ

Datum vložení: 07.04.2014
Typ pracovního úvazku: Plný
Kraj: Liberecký kraj
Předpokládané datum nástupu do zaměstnání: ihned (nebo od 1.9.2014)
Telefon: 774661598
Email: hholik@seznam.cz

Popis

Vážené vedení školy,

víme, že se pomalu začínají tvořit úvazky pro příští školní rok, možná vám někdo odejde ještě v tomto školním roce, a i proto si dovoluji se vám znovu připomenout. Jmenuji se Mgr. Jan Holík, vloni jsem oslavil šedesátku. Ačkoliv se opravdu snažím získat pracovní místo ve škole, mám 36 let praxe v oboru, stále se mi to nedaří. Vím, že zčásti za to může můj věk, aprobace ruština (byť od roku 1990 místo ní učím češtinu) a dějepis nepatří k nejvyhledávanějším, ale dokážu se uplatnit i v zeměpise, přírodopise, občanské, rodinné, sexuální, dopravní, tělesné a zčásti i hudební výchově, poslední 4 roky jsem vyučoval na 1. stupni (i na malotřídce) vše kromě angličtiny, učil jsem i v nižších třídách i matematiku a fyziku, na střední škole dějepis, jehož jsem okresním i krajským metodikem, a za svoji doménu považuji i vedení sportovních a turistických kroužků, pořádám jako skautský vůdce každoročně i tábory. Patřím mezi spíše mírně konzervativní typy, nemám problémy se žáky ani s rodiči.
Nastoupím rád i na záskok, dojíždění mi nevadí. Jen tu šanci jsem nedostal!

Znovu si dovoluji přeposlat Vám svůj profesní životopis. Stále doufám, že moje trápení na ÚP skončí a budu ještě prospěšný.
Na odpověď se těší a doufá Mgr. Jan Holík
Přílohy
wPROFESNI_ZIVOTOPIS_2doc.doc (26 kB)Zobrazit | Stáhnout
Sobota 02.12.2023, svátek má Blanka


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.