Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.Učitel odborných strojírenských předmětů

Datum vložení: 21.05.2014
Typ pracovního úvazku: Plný
Zaměstnavatel: Střední průmyslová škola Hranice, IČ 00842893
Kraj: Olomoucký kraj
Okres: Přerov
Obec: Hranice (orp, pou)
Předpokládané datum nástupu do zaměstnání: od 1.9.2014 do 30.6.2015
Telefon: 581 671 413
Email: dolezeli@sps.hranet.cz

Popis

Minimální požadavky na vzdělání: vysokoškolské v oblasti strojírenství magisterského stupně,studium pedagogiky ve smyslu zákona 563/2004 Sb.
Výhodou:středoškolské vzdělání v oblasti strojírenství, zkušenosti s využíváním CNC strojů a techniky, zkušenosti s programy CAD/CAM (SolidWorks,SolidCAM,AutoCAD), praxe ve strojírenství.
Zájemci předloží profesní životopis s popisem předchozích zaměstnání, kopie dokladů o vzdělání prokazující splnění minimálních požadavků a aktuální kontakty ne sekretariát školy nejpozději do 30.5.2014.
Středa 26.02.2020, svátek má Dorota


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Kdybyste si mohli opětovně zvolit, jakou profesní dráhu si zvolíte....

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.