Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít


Pavel Kraemer

Ředitel Institutu pro podporu inovativního vzdělávání

Vzděláním jsem sice teoretický matematik, ale už dvacet let učím na alternativních základních a středních školách u nás i v zahraničí. Navštívil jsem velké množství zajímavých škol u nás i v zahraničí. Všiml jsem si, že u nás lidé z různých alternativních proudů, jako např. Montessori, Sudbury nebo Waldorf, mezi sebou příliš nekomunikovali. Stejně tak jsem vnímal určitou propast mezi lidmi z klasických státních škol a lidmi z alternativy. Vzájemně se moc neuznávali. Proto jsem před několika lety jsem založil Institut pro podporu inovativního vzdělávání, který se stal platformou dialogu mezi různými alternativními proudy, poslední dobou se snažím podpořit větší porozumění mezi alternativní komunitou obecně a mainstreamem. Kromě přednášek, diskuzí, debat a workshopů na nejrůznější témata v Praze i v regionech, podporujeme i jednotlivé školy, a pomáháme při zakládání nových škol. Ve školách dlouhodobě pracujeme nejen s učiteli a vedením, ale i s rodiči a často přímo s dětmi. Školám, které o to mají zájem, pomáháme s komplexní přeměnou v zásadních věcech. Paralelně s tím školíme ředitele inovativních škol a leadry rodičovských spolků a vytváříme platformu pro jejich setkávání a sdílení zkušeností.


Přiložené blogy


Přiložený odkaz

Úterý 17.05.2022, svátek má Aneta


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Budete mít v příštím školním roce kapacitní problémy ve Vaší škole?

  1. Ano, prakticky neřešitelné (1)
  2. Ano, ale zvládneme je (0)
  3. Ne, problémy neočekáváme (0)
  4. Naopak, budeme mít nedostatek žáků (0)
  5. Ještě netušíme (0)
  6. Na otázku neumíme odpovědět (0)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.