Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.Oldřich Botlík

Matematik zabývající se vzdělávací politikou

Vystudoval matematiku na MFF UK v Praze, kde také absolvoval doktorské studium. V 80. letech vyučoval na jednom pražském gymnáziu, programoval rozmanitá podnětná počítačová prostředí pro děti a od té doby se věnuje školství jako systému. Po roce 1989 se stal nezávislým konzultantem a v 90. letech se podílel mj. na návrhu financování regionálního školství, připravil návrh zásad zákona o školném na vysokých školách a státní sociální podpoře vysokoškolských studentů, návrh zásad školského zákona a spolu s dalším odborníky rovněž kritický materiál k připravované společné části maturitní zkoušky. S kolegou dr. Davidem Součkem je spoluautorem projektu testování žáků KALIBRO, který vznikl kvůli podpoře inovativních učitelů a ředitelů škol. Tomuto projektu se věnoval 25 let. Působil šest let jako předseda správní rady gymnázia PORG v Praze-Libni. Je zásadním kritikem současné podoby státní maturity a jednotných přijímacích testů kvůli jejich zpětným dopadům na práci učitelů a škol. Jako ročník 1951 už je v důchodu, ale snaží se dál veřejně komentovat vývoj českého základního a středního školství.


Přiložené blogyStředa 26.02.2020, svátek má Dorota


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Kdybyste si mohli opětovně zvolit, jakou profesní dráhu si zvolíte....

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.