Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít


Oldřich Botlík

Matematik zabývající se vzdělávací politikou

Vystudoval matematiku na MFF UK v Praze, kde také absolvoval doktorské studium. V 80. letech vyučoval na jednom pražském gymnáziu, programoval rozmanitá podnětná počítačová prostředí pro děti a od té doby se věnuje školství jako systému. Po roce 1989 se stal nezávislým konzultantem a v 90. letech se podílel mj. na návrhu financování regionálního školství, připravil návrh zásad zákona o školném na vysokých školách a státní sociální podpoře vysokoškolských studentů, návrh zásad školského zákona a spolu s dalším odborníky rovněž kritický materiál k připravované společné části maturitní zkoušky. S kolegou dr. Davidem Součkem je spoluautorem projektu testování žáků KALIBRO, který vznikl kvůli podpoře inovativních učitelů a ředitelů škol. Tomuto projektu se věnoval 25 let. Působil šest let jako předseda správní rady gymnázia PORG v Praze-Libni. Je zásadním kritikem současné podoby státní maturity a jednotných přijímacích testů kvůli jejich zpětným dopadům na práci učitelů a škol. Jako ročník 1951 už je v důchodu, ale snaží se dál veřejně komentovat vývoj českého základního a středního školství.


Přiložené blogyÚterý 17.05.2022, svátek má Aneta


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Budete mít v příštím školním roce kapacitní problémy ve Vaší škole?

  1. Ano, prakticky neřešitelné (1)
  2. Ano, ale zvládneme je (0)
  3. Ne, problémy neočekáváme (0)
  4. Naopak, budeme mít nedostatek žáků (0)
  5. Ještě netušíme (0)
  6. Na otázku neumíme odpovědět (0)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.