Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít


Jana Karvaiová

  Vedoucí sekce speciálních pedagogů Pedagogické komory z.s.

Vystudovala jsem speciální pedagogiku, v té době se to jmenovalo učitelství pro děti a mládež vyžadující zvláštní péči. Specializovala jsem se na psychopedii, logopedii se surdopedií a etopedii. Skoro celý svůj profesní život pracuji s žáky s LMP. Teď již několik let jsem na půl úvazku školním speciálním pedagogem na běžné základní škole. Před lety jsem se začala o problémy školství zajímat více, přiznávám, že podnětem byly počínající „šeptandy“ o nástupu inkluze a možnosti rušení speciálních škol. Zjistila jsem, že neumím jen tak sedět a číst a občas jsem napsala do novin nebo později na internetové školské portály. Po nějakém čase jsme se někteří stálí diskutéři na Eduinu a České škole domluvili a založili UPS – Učitelské profesní sdružení. Hlavní myšlenkou bylo propojení všech pedagogů z různých škol.I za velmi krátké období jsme vstoupili do povědomí médií i politiků. Když se začalo jednat o možnosti vzniku profesní komory, tak jsme se rozhodli toto sdružení rozpustit a každý z nás nějakým způsobem se pokusit o práci v komoře nebo i jiném spolku. Já dnes působím v Pedagogické komoře z.s. jako vedoucí sekce speciálních pedagogů a jsem také v sekci revize inkluze. Zároveň jsem členkou ASP –Asociace speciálních pedagogů.

Přiložené blogy


Přiložený soubor

Pátek 29.09.2023, svátek má Michal


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Jak se stavíte k nástupu umělé inteligence do oblasti vzdělávání?

  1. AI využívám a podporuji (3)
  2. AI využívám, ale nelíbí se mi to (0)
  3. AI nevyužívám (8)
  4. AI nevyužívám a chtěl(a) bych ji zakázat (1)
  5. Nemám na věc názor (0)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.