Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít


Miroslav Hřebecký

Programový ředitel EDUin, o. p. s.

Je celoživotním pedagogem, první zkušenosti získal poté, co mu v šesté třídě bylo svěřeno vedení družiny v rámci dětského oddílu. Později se stal jeho vedoucím a dodnes nedá na neformální vzdělávání a jeho roli dopustit. Další logická cesta vedla na Pedagogickou fakultu, po jejím absolutoriu na gymnázium, kde postupně vyzkoušel pozice učitele, zástupce ředitele a ředitele. Později se přidala role lektora vzdělávání dospělých, především vedení škol ale i celých sboroven. Jeho kurzy prošlo již přes pět tisíc pedagogů. Postupem času se začal více orientovat na samotný systém vzdělávání a dnes se věnuje vzdělávací politice jako programový ředitel obecně prospěšné společnosti EDUin.


Přiložené blogyÚterý 17.05.2022, svátek má Aneta


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Budete mít v příštím školním roce kapacitní problémy ve Vaší škole?

  1. Ano, prakticky neřešitelné (1)
  2. Ano, ale zvládneme je (0)
  3. Ne, problémy neočekáváme (0)
  4. Naopak, budeme mít nedostatek žáků (0)
  5. Ještě netušíme (0)
  6. Na otázku neumíme odpovědět (0)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.