Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Škrtání peněz neziskovkám (20.8.2018-26.8.2018)

Otakar Jíra2018-08-24 19:21:53
Myslím, že je to poněkud obehraná písnička některých politiků v čele s panem prezidentem, ukazující na to, že někteří naši čelní představitelé (zároveň s poměrně velkou masou neinformovaných nebo záměrně špatně informovaných) nejsou schopni rozlišovat "neziskovky" schopné pomáhat v rámci pozitivní občanské snahy a "neziskovky" schopné všeho. Všechny dobové tanečky, které podnikají, jsou-li dotázáni na konkrétní fakta, svědčí jen o jejich neznalosti terénu - což bychom měli právem očekávat zejména u ministerstva financí, ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, ministerstva vnitra, ministerstva práce a sociálních věcí, ministerstva pro místní rozvoj a ministerstva zdravotnictví. Stačí pouze orientovat se v současném dění, v občanském zákoníku a v "kompetenčním" zákonu. U každého pracovníka státního aparátu, který je majitelem znalostí v rozsahu příslušné úřednické zkoušky by to měla být samozřejmost (u ministrů a jejich odborných a politických náměstků tím spíše). Lomit rukama nemá smysl. Starého psa novým kouskům nenaučíš. Jaké "zásobárny odborných pracovníků" jsme si navolili, takové máme. A jak dlouho bude tato situace protrahovat, to záleží také trochu na nás. Snad budoucí maturanti budou v této oblasti vzdělanější a o možnostech občanů informovanější. Pro začátek bych doporučoval shlédnout rozhovor se Šimonem Pánkem na DVTV.
Neznámý uživatel2018-08-24 08:10:32
Jde vidět, že pan Babiš se neštítí opravdu ničeho.
Mgr. Dalibor Fusek2018-08-20 07:12:03
Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) minulý týden zveřejnila, že 14 miliard korun dotací pro neziskovky seškrtá o více než dvacet procent. Teď ale své vyjádření zmírňuje. Zajímalo by nás, co si o tomto záměru myslíte Vy?
Středa 24.07.2024, svátek má Kristýna


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.