Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Nedostatek testů ve školách (3.5.2021-9.5.2021)

Neznámý uživatel2021-05-13 10:17:30
Odmítám státi se nákupčím testů nebo pro ně jezdit kdovíkam. Tuhle hru s vládou hrát nehodlám.
Neznámý uživatel2021-05-10 10:12:25
Že máte všichni čas na to lamentování tady. Já to tu chvíli sledoval, protože jsem měl naivní dojem, že z diskuse (DISKUSNÍ FÓRUM se to tu jmenuje) by měla dospět k nějakému resumé, nebo dokonce závěru, který bude kamsi tlumočen. Zatím to vypadá jako jakási duševní toaleta, kam si chodíte ulevit. No co, třeba i to je třeba...
Neznámý uživatel2021-05-07 14:20:35
První várku nám dovezli z magistrátu, pro druhou jsem už jela sama a pro třetí si musím jet svým autem do Ostravy (asi 60 Km) s tím, že testy už dostanu jenom pro žáky a ne pro zaměstnance....... To je takový Kocourkov, že se chce až brečet, to už není ani vtipné.
Neznámý uživatel2021-05-07 10:21:27
No tak se testování jednoduše zruší, samozřejmě na základě poklesu čísel a až se testy nakoupí, tak se znovu po úpravě číslel obnoví.
Neznámý uživatel2021-05-04 16:51:22
Že Vás u této vlády ještě vůbec něco překvapuje. Je to absolutně šílené, jaké zmatky způsobuje, prakticky každodenně.
Mgr. Dalibor Fusek2021-05-02 17:00:14
V souvislosti s neúspěšným tendrem na testy do škol se objevily v médiích informace o záměru MZ ČR, aby v případě vyčerpání zásoby antigenních testů dodávaných do škol připadla na ředitele škol povinnost testy pro povinné testování zajistit a zakoupit. Zajímalo by nás, co si o tomto záměru myslíte Vy?
Pondělí 22.04.2024, svátek má Evženie


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Jaký je Váš názor na změny v PHmaxech?

  1. Změny napomůží k optimálnějšímu financování školství (5)
  2. Změny nejsou perfektní, ale je to krok správným směrem (1)
  3. Změny uškodí kvalitě vzdělávání (6)
  4. Změny zásadně likvidují české školství (0)
  5. Nemám na věc jasný názor (2)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.