Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít


Náš komentář

Zde Vám přineseme naše komentáře, zhodnocení či glosy k tématům, které nás zaujmou. Upozorňujeme, že se jedná pouze o náš osobní názor, někdy také využijeme prostředků nadsázky. I z tohoto důvodu doufáme, že se nikoho nedotkneme. Zcela jistě to není náš cíl.

4.12.2013

Sloní paměť pana krále

Ne, ne a ne. Tuto anebo podobnou reakci museli zcela určitě v poslední době vyslechnout zaměstnanci zámku v Lánech od pana prezidenta hned několikrát. Očividná neradost a zděšení musejí v současnou chvíli tohoto pána velmi výrazně zvedat z křesla.
No, zvedat, všichni víme, jak to s chůzí pana prezidenta momentálně vypadá. Nevím, jak se momentálně pan prezident cítí, přesto si dovolím domyslet, že to asi nebude zcela optimální stav. Jedna rána jej střídá za druhou. Nejprve problémy s porno aférou jeho dcery, následně neúspěch jeho „koňů“ ve volbách, alkoholové eskapády zakončené fotbalovou parádou v podobě nakopnutí skříňodveřopsa a nejnověji jmenování vlády, která je sestavena z lidí, které tak chronicky nenávidí. To vše dohromady je již poměrně silná káva i pro tak obratného manipulátora a rétora, jakým je Miloš Zeman. Když se do tohoto vzorce ještě zařadí značný odpor občanů od jeho kroků, což lze zaznamenat na výrazně se snižující popularitě jeho osoby, nezbývá než se zamyslet, jak se to všechno vlastně událo. Co vlastně pan prezident činí špatně a jak mu v dané věci napomoct. Je mi jasné, že se nyní zřejmě dotknu těch nemnoha jeho zbylých příznivců, přesto si nemůžu nedovolit dané vyřknout. To, co se jevilo v prezidentské kampani jako racionální směsice názorů, reakcí a potenciálních činů se změnilo v pouhé projevy nenávisti, pomsty a alkoholové či jiné demence. Pan prezident očividně nedokáže překročit svůj stín a snaží se zaujmout za každou cenu. Je mi líto, že těch pár jeho příznivců musím nazvat spíše náboženskými fanatiky než racionálně myslícími bytostmi, ale opravdu se to nedá jinak. Ať si každý takový zkusí představit, zda by všechny tyto výstřelky, které panu Zemanovi odpouští, byl schopen akceptovat někomu jinému. A jak zní má rada pro pana prezidenta, aby se z dané šlamastiky vymotal? Pane prezidente, buďte grant, za kterého se považujete a učiňte ještě jeden krok. Vzhledem k tomuto kroku jsem Vám (a zřejmě nejen já) ochoten odpustit i to, co v žádném případě neschvaluji, ale v tomto jediném případě s nadšením přijmu. Obejděte ústavní zvyklosti a odstupte. Ne jen kvůli lidem v této zemi, ale i kvůli sobě. Takové tempo, které jste si nastolil, nemůžete v žádném případě ustát. Nechtěl bych totiž, abyste opouštěl hrad na lafetě. Proto raději uvolněte místo a dělejte to, co Vám jde nejlíp. Komentuje vše, vždy a všude, především však ze své milované Vysočiny.
Průměr: 5,00

28.10.2013

Soumrak soudnosti nejen objímače stromů

Na čem stojí levicové ideály? Až donedávna jsem si myslel, že ústředním mottem levicových programů a levicově smýšlejících lidí je solidarita. Myslel jsem si, že osobní prospěch nemá u těchto lidí na šanci, že právo celospolečenské je do určité míry nadřazeno individualismu a sobectví.
Co se ovšem v posledních dnech děje dává zapomenout, že existují jakékoliv podobné ideály, že je možné dávat přednost společnosti před svými osobními záměry. A kupodivu nám to v přímém přenosu předvedla levice. To, co momentálně předvádějí ať už současní, ale i bývalí členové ČSSD, to už se snad nedá ani nazvat jinak než Kamikadze soudnosti. Jak hluboce mohou být lidé prolhaní a pokrytečtí nám předvádí v přímém přenosu především ten, který za pomocí bonmotů velmi rád poučuje (a upřímně i uráží) valnou většinu lidí v této republice. Ten, který se sám dosadil na stolec, ze kterého káže morálku a pravidla etiky. To, co momentálně předvádí pan prezident za pomoci svých vazalů už snad ani nelze nazvat jinak než obskurností a pohrdáním vlastním národem. Jak nebezpečným stimulem může být moc, nám mohou v přímém přenosu předvést i lidé, kteří v pana prezidenta věřili a především (což je vlastně až směšné) věřili v sociální program. Pan Zeman zcela nepokrytecky předvádí, že jakmile se někdo dotkne jen malinko jeho blahorodí, je to absolutně stejné jako by si pustil plyn a uzamkl se v místnosti. Je to ve své podstatě asistovaná sebevražda. Je vůbec možné, že tohle jeho voliči nevidí? Lze vůbec nějakým způsobem zavřít oči před touto zlovůlí moci? Vážně nevím, ale zřejmě se potvrzují výsledky výzkumu, kdy podle nich Češi netouží ani tak po svobodě, jako spíše po uznání a blahobytu. Je zřejmé, že povahové rysy pana prezidenta jsou kompatibilní s velkou částí voličů ČSSD a také KSČM. Zbývá ale jedna otázka na závěr. Milí levicoví voliči, tohle je opravdu to pojetí solidarity, které zde chcete nastolit a kázat? Tohle jsou ty ideály solidárního a rovného státu a nesobeckých vztahů mezi lidmi? Podívejte se sami na sebe do zrcadla a řekněte mi, v čem se vlastně lišíte od těch sobeckých a do sebe zahleděných pravičáků? Ano, lišíte se zásadně. Naopak od nich ještě lžete. Nejhorší na tom je, že sami sobě.
Průměr: 5,00

<< < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Úterý 25.06.2024, svátek má Ivan


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Měla by být v českých školách podporována umělá inteligence jakožto nástroj k podpoře výuky?

  1. Samozřejmě, bez omezení. (0)
  2. Ano, avšak s omezeními stanovenými v právních předpisech (1)
  3. Ano, ale jen v konkrétních případech (0)
  4. Ne, podporována by být neměla (0)
  5. Měla by být zakázána (0)
  6. Nemám na věc žádný názor (0)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.