Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít


Náš komentář

Zde Vám přineseme naše komentáře, zhodnocení či glosy k tématům, které nás zaujmou. Upozorňujeme, že se jedná pouze o náš osobní názor, někdy také využijeme prostředků nadsázky. I z tohoto důvodu doufáme, že se nikoho nedotkneme. Zcela jistě to není náš cíl.

19.9.2013

Vzácná shoda levice a pravice. Co za tím stojí?

OKD nedáme ani korunu. Uvedené a množství dalších obdobných vyjádření politiků se na nás hrnou ze všech médií. Že by se blýskalo na lepší časy? Že by politici dostali rozum a začali nacházet vzájemnou schodu?
Ale kde, že. To se jen zase jednou vmísily do politiky osobní animozity a závist. Názorně nám však tato kauza ukazuje, že ne vše je vždy tak černobílé, jak se nám politici a média snaží naznačovat. To, že bývalá koalice se vyjadřuje ve smyslu, že dotace do soukromé firmy je nesmyslná je zřejmě každému jasné, a to především v kontextu toho, že pravicová politika obecně „nemá ráda“ jakoukoliv podporu, která by se vměšovala do volného trhu. Postoj současné vlády pak naznačuje, že je přece jenom více složená z ekonomů než z „výhradních politiků“, jak se nám mnohdy mohlo zdát. No a postoj levice? Ten jakoby z hlediska politického vnímání nedává smysl. Kde jsou to hlásné manifesty o znárodňování u komunistů? Kde najednou vymizela ta podpora pracovních míst a udržování zaměstnanosti? Jednoduše ji přebila závist. Ta primitivní vlastnost, která v českém kontextu hraje natolik dominantní roli, že je schopná rozvrátit i leckterá přátelství a rodiny. Zde opravdu nejde o samotné horníky a udržení pracovních míst. Jde o to, že někdo vydělával tolik, že je ve své podstatě „dobře“, že o to všechno přišel. Že se opětovně ukázalo, že jednotlivé osoby by neměly vlastnit tak velký majetek. Milí soudruzi (jak z KSČM, tak ale i z ČSSD), jste opětovně na omylu. Pořád jste nepochopili, že reagujete jen na následky, nikoliv na příčiny. Přestaňte nesmyslně regulovat náš pracovní trh a nebude potřebné řešit tak markantní problémy. Vím, že region Ostravska je specifický, sám v něm žiju, ale přesto si dovolím tvrdit následující. Nechtě lidi žít, neregulujte jim ovzduší a nezvyšujte tím cenu jejich práce. Přestaňte útočit na živnostníky a ty lidi, kteří se dokážou postarat sami o sobě. Když už chcete někoho podporovat, dejte 100 000 každému mladému člověku, který se místo přihlášení na úřad práce rozhodne podnikat. Nevymýšlejte umělé gigantické projekty, které sice na jednu stranou vypadají, že dávají práci, na straně druhé odsávají peníze z úspor obyčejných lidí, protože si na ně stát přes dluhovou službu musí od těchto lidí půjčit. Věřte mi anebo ne, ono to vážně funguje.
Průměr: 5,00

<< < 4 5 6 7 8
Středa 24.07.2024, svátek má Kristýna


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.