Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.Jiří Vojáček

Předseda Asociace ředitelů církevních škol ČR

Je mi 53 let a ve školství se pohybuji celý svůj profesní život. Nejprve jsem několik let učil odborném učilišti a posléze pak na gymnáziu. V současnosti působím v roli ředitele Biskupského gymnázia, církevní základní školy, mateřské školy a základní umělecké školy Hradec Králové. Naše organizace AŘCŠ, v jejímž čele mám tu čest stát, zahrnuje v zásadě všechny ředitele církevních škol, bez ohledu na jednotlivé denominace. Jejími členy jsou ředitelé křesťanských a židovských škol v počtu přesahujícím 120 členů. Do našich škol chodí cca 1,5% populace.

Přiložené blogy


Přiložený odkaz

Středa 26.02.2020, svátek má Dorota


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Kdybyste si mohli opětovně zvolit, jakou profesní dráhu si zvolíte....

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.