Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít


Václav Trojan

Ředitel Ústavu profesního rozvoje pracovníků ve školství Univerzity Karlovy

Duší stále učitel i ředitel, navíc osud v minulosti přidal i zkušenosti vedoucího oddílu, řidiče nákladního auta, lektora, vedoucího katedry, autora knížek, článků i koncepcí – vším jsem byl rád… Pracoviště s tajemnou zkratkou ÚPRPŠ si postupně hledá svoje místo ve vzdělávacím prostředí. Věnujeme se vzdělávání vedoucích pedagogických pracovníků, navazujeme na tradici bývalého Centra školského managementu, připravujeme programy pro pedagogy, jsme činní ve výzkumu i koncepcích vzdělávání. Hodně děláme pro spojování teorie s praxí, což je v akademickém prostředí mnohdy nevděčná činnost… Mým klíčovým slovem je ředitel školy, kterému se věnuji ze všech stran a významů přes patnáct let. Jsem v každodenním kontaktu s lidmi ze škol, píši pro ně i o nich, připravuji i realizuji vzdělávací semináře a konference, chci být u vytváření podmínek a podpory, protože jsem přesvědčen o nezastupitelnosti těchto osob odvážně stojících v čele našich škol. Podle množství reakcí z terénu (nejen na poslední publikace) cítím, že to má stále cenu.

Přiložené blogy


Přiložený odkaz

Úterý 17.05.2022, svátek má Aneta


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Budete mít v příštím školním roce kapacitní problémy ve Vaší škole?

  1. Ano, prakticky neřešitelné (1)
  2. Ano, ale zvládneme je (0)
  3. Ne, problémy neočekáváme (0)
  4. Naopak, budeme mít nedostatek žáků (0)
  5. Ještě netušíme (0)
  6. Na otázku neumíme odpovědět (0)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.