Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.Stáhněte si jen informace, které jsou pro Vás podstatné. Nastavte si příslušné zasílání pouze podle Vašich priorit.Vstoupit do sekceDALŠÍ ZPRÁVY>>>
 • Mgr. Jaroslav Feřtek, ředitel školy - ŘŠ, Základní škola Kladno, Vodárenská 2116, 272 01 Kladno - Kročehlavy

  Otevřený dopis:

  Vážený pane magistře,

  v souvislosti s prvním výročím užívání služeb, které poskytujete prostřednictvím portálu "vzdělávací sluzby.cz", bych chtěl Vám i týmu Vašich spolupracovníků především poděkovat za kvalitu, aktuálnost a rozsah poskytovaných služeb. Před několika lety jsem řešil problém s "papírovou" Sbírkou zákonů. Řada položek v ní nesouvisela s problematikou školství nebo provozem škol, ale odebírat jsme ji museli kompletní. Ročně tak musela škola vynaložit náklady v řádech tisíců korun.
  Ve chvíli, kdy jsem si předplatil služby Vašeho portálu, mám k dispozici vždy aktuální informace nejen o schválených, ale také chystaných změnách právních norem. Za vyslovený luxus považuji to, že dostávám mailem upozornění. Šetříte mi tak spoustu času, který bych jinak musel věnovat pročítání spousty dokumentů.
  Kromě právních norem (legislativy) oceňuji další části portálu, které se týkají spíše provozu škol a především vzdělávání jako takového. Zajímavá mi připadá možnost přispět svým názorem, nebo si naopak přečíst názory kolegů z jiných škol či regionů.
  Když mi bylo nabídnuto, zda si nechci předplatit celý balíček služeb, neváhal jsem. Za málo peněz (pouhou pětistovku na rok!) totiž dostávám opravdu hodně muziky, navíc muziky podle mého gusta.

  Na závěr Vám chci popřát, aby se Vám i týmu práce dařila alespoň jako doposud. Už nyní ji shledávám velmi potřebnou a kvalitní a mé přání je relevantní rovněž mému (a věřím, že zdaleka nikoli jen mému) prospěchu.
DALŠÍ ZPRÁVY>>>

DOTAZOVAČ>>>

VZDĚLÁVÁNÍ VĚC VEŘEJNÁ>>>
DALŠÍ ZPRÁVY>>>
DALŠÍ ZPRÁVY>>>
DALŠÍ ZPRÁVY>>>
 • Celkový počet karet v kabinetu: 265
 • Celkový počet ustanovení právních předpisů: 2900
 • Celkový počet souborů ve virtuální sborovně: 2817
 • Celkový počet souborů v kartách: 2217
DALŠÍ ZPRÁVY>>>
DALŠÍ ZPRÁVY>>>
DALŠÍ ZPRÁVY>>>
DALŠÍ ZPRÁVY>>>
DALŠÍ ZPRÁVY>>>
DALŠÍ ZPRÁVY>>>
DALŠÍ ZPRÁVY>>>
 • 25.08.21: Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy, kterým se mění Rámcový vzdělávací program pro předškolní vzdělávání
 • 13.07.21: Pokusné ověřování alternativní zkoušky profilové části maturitní zkoušky formou komplexní absolventské práce s obhajobou ve středních odborných školách
 • 31.01.21: Sdělení Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, kterým se určují konkrétní termíny konání didaktických testů společné části maturitní zkoušky v podzimním zkušebním období roku 2021
DALŠÍ ZPRÁVY>>>
DALŠÍ ZPRÁVY>>>
DALŠÍ ZPRÁVY>>>
DALŠÍ ZPRÁVY>>>
Pondělí 27.09.2021, svátek má Jonáš

NEWSLETTER

Chci bezplatně odebírat podstatné informace ze světa vzdělávání.
Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Oznámkujte končící vládu Andreje Babiše jako ve škole

 1. 1 (8)
 2. 2 (3)
 3. 3 (4)
 4. 4 (5)
 5. 5 (13)


Další ankety Vložit anketu

Reklama:

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.